Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Problem z światłami ksenony


piotras001

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Mam problem po włączeniu świateł mijania lewy ksenon zaczyna migać i po 2 sekundach świeci

ale jakąś żółtą barwe ma i po chwili całkowicie gaśnie. I teraz pytanie czy to przetwornica czy żarnik?

No i ile ewentualnie kosztowała by naprawa?

Pozdrawiam wszystkich i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku

Ps

Dlamnie zaczął sie od awari :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: moim zdaniem jest to żarnik miałem podobny problem myślałem ze to przetwornica ale jednak winny był żarnik zapalał sie i świecił przez około 10 sek a nastepnie gasł i juz nie dawał sie zapalić sprawdzałem wszystko połączenia masy i wszystkie łącza elektryczne ale tylko wymiana żarnika pomogła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba sprawdzic-bo u mnie padla przetwornica i objawy byly te same-zapalal sie i po chwili gaslo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przełozenie zarników jest banalnie proste, nie rózni się zbytnio z wymianą normalnej zarówki więc nie masz się czym stresować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,dziękuje za zainteresowanie tematem.

Postanowiłem iśc jutro rano do garażu i zamienić żarniki :gwizdanie:

Napisze o postepach. :>[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 21:21_________________________________________________Witam

otóz w moim wypadku żarnik do wymiany.

Dodam że pózniej po włączeniu swiateł mijania już nawet nie migał

i nie świecił zołta barwą tylko wogóle nie dawał znaku życia wypalił sie biedaczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczepię się pod temat. W mojej B6 jest problem z prawym ksenonem. Przygasa czasami alarmując mnie o tym dźwiękiem w kabinie i na FISie info o prawej lampie. Mianowicie chodzi o to, czasami na zakręcie, czasami jak wjadę w dziurę gaśnie mi światło prawe na sekundę, po chwili się włącza znowu. Za 3 razem gaśnie już totalnie, po wył i włączeniu świateł na nowo znowu świeci normalnie. Czasami jadąc do pracy zgaśnie mi prawe oczko raz, dwa, czasami nigdy, a ostatnio to chyba z 20 razy. Wiecie co to może być nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz jeszcze dokładnie wtyczke, ale nie sadze aby to było to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się :)

Teraz jak jechałem do Polski to czasami ksenon gasł i od razu się włączał ponownie. Zauważyłem, że podczas większej wilgotności problem występował częściej. VAG nic nie wykrył. W czym może tkwić problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się :)

Teraz jak jechałem do Polski to czasami ksenon gasł i od razu się włączał ponownie. Zauważyłem, że podczas większej wilgotności problem występował częściej. VAG nic nie wykrył. W czym może tkwić problem?

w tym że żarnik do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź :) Jak będzie chwila to posprawdzam (jak nic nie popsuję :decayed:)

Problem rozwiązany :) powodem były kończące się żarniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...