Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Czy podejdzie turbo od AWX?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Mam drugi komplet wtrysklow w zapasie ale nie zanowsi sie na awarie. zobaczymy jak to bedzie. o co chodzi z tym LAGIEM ?? Dam znac pozniej co i jak :) nie ma co hdybac jak jeszcze nic nie zdzialano :)

Opublikowano

Mam drugi komplet wtrysklow w zapasie ale nie zanowsi sie na awarie. zobaczymy jak to bedzie. o co chodzi z tym LAGIEM ?? Dam znac pozniej co i jak :) nie ma co hdybac jak jeszcze nic nie zdzialano :)

o to że auto na pewno nie idzie Ci teraz lepiej po samej wymianie suszary.. raczej możesz mieć laga (jakiś lekki spadek mocy chwilowy) z racji tego że turbina jest większa i potrzebuje większej ilości spalin do napędzania czego nie dostaje z racji tego że soft wciąż po staremu...

Opublikowano

Sprzeglo sie nie slizga jeszcze ale moze nie dac rady :/. 145-150 spokojnie wykreci sie bez innych wtryskow :) mam goscia ktory jest magikiem i mega mozgiem. moge polecic. jest w Radwanicach ok. Wroclawia (Adrian). dam znac po hamowni jak juz bedzie. ale to dopiero za jakis czas bo narazie zima. co to znaczy ze powiekszy LAGA ?? :blink:

nie rób chipa bez zmiany wtrysków, szczególnie na 150 KM

jeżeli już sie uprzesz po pewnie Ci nie przetłumaczy to przynajmniej zbadaj ich korekcje

lag = opóznienie związane z reakcją wcisnienia pedału gazu, wieksza turbina = wiecej spalin musi ją napędzić

Opublikowano

Sprzeglo sie nie slizga jeszcze ale moze nie dac rady :/. 145-150 spokojnie wykreci sie bez innych wtryskow :) mam goscia ktory jest magikiem i mega mozgiem. moge polecic. jest w Radwanicach ok. Wroclawia (Adrian). dam znac po hamowni jak juz bedzie. ale to dopiero za jakis czas bo narazie zima. co to znaczy ze powiekszy LAGA ?? :blink:

nie rób chipa bez zmiany wtrysków, szczególnie na 150 KM

jeżeli już sie uprzesz po pewnie Ci nie przetłumaczy to przynajmniej zbadaj ich korekcje

lag = opóznienie związane z reakcją wcisnienia pedału gazu, wieksza turbina = wiecej spalin musi ją napędzić

czyli nic innego co powiedziałem :wink4:

ale chłopak nie da sobie wytłumaczyć :gwizdanie:

a swoją drogą jeżeli jesteś z Wrocka to podjedź lepiej do Mirasa z Dynosoftu a nie będziesz dawał auto jakimś magikom...

Opublikowano
  • Autor

Z ta moca to jeszcze nie wiadomo ile bedzie. prawde mowiac to myslalem ogolnie o 140 bo tawsze bezpieczniej (30%). Gosciu nie jest magikiem garazowym. Ma normalnie chip tuning jak dynosoft tylko mniejsze. Znajomy lata passatem b5 juz ponad rok (od Adriana) i nie dymi nie, nic sie nie psuje wiec nie wiem co sie tak czepiacie chlopaka.

Opublikowano

zamontowalem do swojej b5 turbine od Passata B6 140KM

Pewien jesteś, że od tego wozu? :cool1: Bo tam jest turbo z kolektorem razem i wydech mocowany na stożkową opaskę, a nie 3 śruby. Musiałbyś mieć przerabiane downpipe.

Opublikowano

jaro4444 jak zwykle zaciągnął hamulec w zapędach niedoświadczonym rezaczom :polew:

:wink4: [br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 23:41_________________________________________________150KM na seryjnym IC :gwizdanie:

czy coś bedziesz modził wiecej z świezym powietrzem

Opublikowano

Da się założyć turbo zintegrowane z kolektorem do A4 (np. od ARL) ale nie jest to P&P.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.