Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Co myslicie o takim laptopie??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam zamiar kupić lapka. Mam do wydania max 2,5tys. Ma służyć głównie do używania programów graficznych typu photoshop, archiCAD i oczywiscie do vagowanka :kox: . Wiem że sumka nie daje mi możliwosci nabycia jakiegos super wydajnego sprzętu, ale trzeba cos wybrac sensownego :naughty:

Co myslicie o takim sprzecie :mysli:

http://www.allegro.pl/item863649819_lenovo_ideapad_y530_t4300_3gb_320gb_9600_windows_7.html

http://www.allegro.pl/item870429148_ideapad_y550_t4200_3gb_15_6_320_gt_130m_vhp.html

Ten był by fajny ale drogi jest skubaniec

http://www.allegro.pl/item862689687_lenovo_ideapad_y550_t4300_4gb_500gb_gt240m_bt_win7.html

[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 17:16_________________________________________________Jak myslicie jest znaczna róznica w wydajnosci grafiki opartej o procek 9600 a GT130m :mysli:

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

Widziałem tą stronke :good: chyba sie na tego lapka zdecyduje :evil: trzeba tylko poszukac najtańszej oferty :decayed:

Opublikowano

Wolalbym doplacic troche PLN i miec fajna sexy obudowe :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Hmm musi mi zostać na kabelek do vaga jeszcze :evil: a ten z obudową sexy ma lepszą grafe :evil: pomysle jeszcze :mysli:

Opublikowano

A myślałeś o modelu lenovo sl500 - matowa matryca ale karta graf zintegrowana.

Polecam bo sam uzywam lenovo i sprawuje sie super bateria mistrzostwo świata.

Opublikowano
  • Autor

Zalezy mi na w miare dobrej grafice, zintegrowana raczej odpada :gwizdanie:

Narazie jestem za opcją 3 :kox: troszke budżet przekroczyła ale :drool:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 21:23_________________________________________________Kupiłem takiego

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=868204345

Mam nadzieje że sprosta zadaniu :naughty:

Teraz musze znaleśc vaga pod windows7, na vortexie widziałem że już chłopaki maja działajace wersje :evil:

Temat można zamknąć :good:

Opublikowano

Zanim zamknięcie wątek - niech ktoś skomentuje lapka, którego wybrał Kowi.

Może jakaś alternatywa w lepszych pieniądzach?

Wpadł mi w oko i może też bym się skusił :mysli:

Opublikowano

W tych parametrach z porządnych laptopów nic nie kupisz raczej lepszego chyba ze jakiś acer ale my tu dyskutujemy po elektronice a nie chinszczyźnie.

Design mógł by być jak dla mnie lepszy i ta biała klawiatura no ale nawet takie firmy ulegają trendom rynku wszystko to aby pozyskac klijeneta.

Poszukaj lenovo z matową patrycą - zobaczysz mistrzostwo świata.

Zainteresuja sie linią lenovo thinkpad.

Opublikowano
  • Autor

Laptop własnie do mnie przyszedł :good:

No fakt matryca mogła by być matowa, ale z wyglądu jest OK, jeszcze go nie włączyłem :gwizdanie:

Wieczorikiem opisze jak sie sprawuja na nim graficzne softy :gwizdanie: i moze jakaś gre mu zaaplikuje, jest gdzie wrzucać 500gb :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.