Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AVUS w kolorze czarny mat?


posy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio zacząłem się rozglądać za aluskami na wiosnę i w sumie najbardziej wpadają mi w oko dwa wzory AVUSy i RS4 w 17" tylko chce je pomalować w czarny mat a niestety nigdzie nie mogę znaleźć fotek tych felg w macie na audi :confused4: prosił bym jeśli nie było by to problemem o jakieś zdjęcia jak by te felgi wyglądały i opinie na ten temat :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz srebrne auto to swietnie pasuja :good: ale do tego samochod powinien byc obnizony i miec inne dodatki w czarnym macie na samochodzie jak np. relingi, obwodki szyb, grill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f79a67377848cc16med.jpg

Na aucie wyglądają troszkę inaczej :)[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 22:01_________________________________________________7044c9d8aa1eabc5med.jpg[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 22:04_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_jak_rozpoznac_czy_felga_s4_jest_oryginalna-t98617.0.html

Tu masz więcej zdjęc moich felg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę tylko, że kolor czarny optycznie pomniejsza felgę, więc 17' w czerni to stanowczo za mało.

(Ale to tylko taka moja mała sugestia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie tak myślałem z tym rozmiarem tylko coś troszkę waham się co do tej 18tki :mysli: ale do wiosny może się przekonam. A co do reszty to oczywiście gleba będzie na stówę kasa już jest odłożona bo i amorki i sprężyny muszę wymienić, relingi mam już czarne, więc zostanie pryśniecie obwódek szyb w czerń, ściema szyb, lusterka w czarny mat no i poluje na grill od RSa który też poszedł by w czerń :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do reszty to oczywiście gleba będzie na stówę kasa już jest odłożona bo i amorki i sprężyny muszę wymienić, relingi mam już czarne, więc zostanie pryśniecie obwódek szyb w czerń, ściema szyb, lusterka w czarny mat no i poluje na grill od RSa który też poszedł by w czerń

Posy czyli jednym slowem chcesz upodobnic samochod do mojego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy wyjdzie mi tak dobrze jak u Ciebie to czas i fundusze pokarzą

:embarrassed: dzieki.

wyjsc wyjdzie jesli oczywiscie sie nie przedobrzy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

avusy dobrze wygladaja tez mialem taki plan ja mam ciemny grafit auto i myslem nad czarnymi ale wtedy te autko juz bedzie za ciemne ;/ tak mi sie wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie dobrze by twoja wyglądała na czarnym alu tym bardziej na 18tce i jeszcze jak byś prysnął przednie lampy w czerni to był by z niej taki bandyta :naughty:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 09:38_________________________________________________Ja narazie kasiorke odkładam bo styczeń biednawy wyszedł :wallbash: pierwsze co musze ja posadzić w dół a później za felunkiem będę się rozglądał tylko sie właśnie wacham miedzy 17 a 18 :mysli: 17tka trochę rozsądniej ale mniejszy lans :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny mat lub czarny połysk na dużej feldze i na aucie srebrnym lub białym to świetny kontrast, wygląda super.

Mam akurat srebrne auto i właśnie czarne felki. W przyszłości jednak zamierzam kupić czarne auto i tez założyć czarny felunek jak sugeruje kolega posy, do tego rosyjskie czarne folie na szyby. Auto jak czarna dziura to jest to co sobie zamarzyłem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 " jest mała żeby ją robić na czarno zginie na samochodzie jeszcze avant. Musisz wsadzić 18 i wszystko zmienić na schwarz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...