Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] "Sztywne" wspomaganie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak sobie poradzic ze slabnącym wspomaganiem po dluzszej jezdzie/kilku km (ok 75-80 stopni na blacie)? Jak odpalam i jest zimny to chodzi super wspomaganie a jak zlapie temperatury to troche gorzej. Mimo to da rade manewrowac jedna reka ale czuc wyrazny opor. Uklad kierowniczy jest bardziej taki ze tak powiem "sztywny". Dodam że magiel po regeneracji, plyn zielony febi, pompa chodzi cichutko i sie nie pieni oprocz tego ze zbiorniczek i przewod ten cienszy wychodzacy z niego jest zapocony. Moze miec to jakes wiekszy wplyw?

Opublikowano

Jak sobie poradzic ze slabnącym wspomaganiem po dluzszej jezdzie/kilku km (ok 75-80 stopni na blacie)? Jak odpalam i jest zimny to chodzi super wspomaganie a jak zlapie temperatury to troche gorzej. Mimo to da rade manewrowac jedna reka ale czuc wyrazny opor. Uklad kierowniczy jest bardziej taki ze tak powiem "sztywny". Dodam że magiel po regeneracji, plyn zielony febi, pompa chodzi cichutko i sie nie pieni oprocz tego ze zbiorniczek i przewod ten cienszy wychodzacy z niego jest zapocony. Moze miec to jakes wiekszy wplyw?

Chyba pompa wspomagania nidomaga, jak się zagrzeje to spada ciśnienie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Czy w takim razie musze sie spodziewac w najblizszym czasie wymiany? Jezeli chodzilaby tak caly czas to nie ruszalym jej nigdy w zyciu bo te wspmaganie jest jeszcze dopuszczalne i daje rade krecic nawet jednym palcem ale juz z duzym oporem niz ma to miejsc3 w przypadku zimnego silnika

Opublikowano

mam podobne objawy na zimnym lepiej chodzi na ciepłym trochę bardziej tego ale nie jest źle, tez myślałem ze to wina padającej pompy,bo jak kręciłem kiera to było lekkie buczenie ale problem leżał w sprzegiełku alternatora, ale wcześniej kupiłem pompę zf i nie było zmiany na lepsze wiec w twoim przypadku ja bym sie nie pakowal w nie potrzebne koszta chyba ze masz możliwość pojeżdżenia na tej pompie i w razie czego możliwości zwrotu

Opublikowano
  • Autor

troche wyciagnalem plynu za pomoca strzykawki ze zbiorniczka i jakby sie cos poprawilo w tym wspomaganiu. Wydaje mi sie jakby bylo mniej sztywne.

Opublikowano

A płyn kiedy ostatnio wymieniałeś?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

razem z maglem 3 miesiace temu jakies. [br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 16:25_________________________________________________

troche wyciagnalem plynu za pomoca strzykawki ze zbiorniczka i jakby sie cos poprawilo w tym wspomaganiu. Wydaje mi sie jakby bylo mniej sztywne.

tylko mi sie wydawalo ze cos sie poprawilo :wallbash: dzis zrobilem 200 km i sztywnosc nadal wystepuje[br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 17:25_________________________________________________kur.. zaczelo mi skrzypien cholernia jakby guma o gume ale tylko przy sklrecie w lewo, w prawo cisza. dzwiek slychac w srodku jak i w komorze silnika. Winna maglownica?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.