Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Wyprany kluczyk nie działa


Lukass_83

Rekomendowane odpowiedzi

cześć

robiąc pranie przeoczyłem jedna kieszen kurdki i niestety w niej był kluczyk jedyny działający w domu

mam jeszcze inny ale on nigdy nie otwierał drziw tylko odpalal samochód

a teraz takrze ten wyprany nie otwiera probowałem wsadzić w drzwi i otworzyć kluczykiem ale zero reakcji nie wiem czy to nie wina mrozu bo walcze z tym dopiero od dzisiaj rano czy ten wyprany ma szanse dzialac? i co robić w takiej sytuacji gdy nie mogę nawet zabrać samochodu do aso bo nie otworze go? jak te kluczyki zakodować bez otwierania samochodu?

sory za haotyczna wiadomość ale jestem zestresowany

ps:drzwi już się otwierają to był tylko mróz pozostało mi tylko kodowanie centrala bo samochód się odpala

mam nadzieje ze kluczyk zadziala po jakimś czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po prostu nie działa ci sam pilot, powinieneś po wyjęciu z wody jak najszybciej wyjąc baterie i dokładnie wysuszyć elektronikę pilota, sprawdzić czy baterie się nie rozładowały i ewentualnie wymienić na nowe i powinno być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps:drzwi już się otwierają to był tylko mróz pozostało mi tylko kodowanie centrala bo samochód się odpala

mam nadzieje ze kluczyk zadziala po jakimś czasie

To odpala czy nie :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozłóz pilot, wylej z niego wodę i wysusz na kaloryferze lub suszarką. Zmierz miernikiem czy bateria ma choć trochę prądu bo pewnie padła, a jak nie to nówkę kup i powinno być po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź jeszcze do elektronicznego i kup Izopropanol (środek do czyszczenia elektronik, kosztuje kilka złotych), lub nawet spirytus i to wszystko w nim wykąp, żeby wyparło wodę z pilota. Potem zakoduj pilota - oczywiście opisane na forum;) Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...