Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Wymiana wiązki el. pompowtryskiwczy


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

to jest żart, ale wracając do tematu jak zdejmiesz pokrywę to sam zobaczysz jaka to prosta sprawa, też chciałem jechać do mechanika, ale mówię najpierw sam zobaczę jak to wygląda no i wymieniłem bez większych problemów

może , ale ja sam na pewno tego nie zrobię , nie mam za bardzo jak , garaż mam ciemny , na zewnątrz -20 ktoś pisał ze potrzebne jakiś narzadko od odpięcia wtyczek z pompek piezo a jak cos sie zerwie czy beknie to nie mogę sobie pozwolić na unieruchomienie auta......

I jaki rezultat?

to nie piekarnia :) , jestem umówiony na 18tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracałem się do Patryka czy była różnica po wymianie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to sorry :) , pewnie nie bo tak to by pewnie cos napisal :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jaki rezultat?

u mnie jednak były to PD a nie wiązka. Na pompkach są wsuwki a nie jakieś specjalne wtyczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trzeba wiecej demontować.

Wypinasz wtyczkę, ściągasz pokrywę i ściągasz wtyczki z pompek, (jest dedykowany ściągacz do wtyczek z pompek piezo :wink4: - będziesz musiał pokombinować),

:mysli:

lulek pamieta ze to nie jest bosch i wiazka i pompki sa troche inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trzeba wiecej demontować.

Wypinasz wtyczkę, ściągasz pokrywę i ściągasz wtyczki z pompek, (jest dedykowany ściągacz do wtyczek z pompek piezo :wink4: - będziesz musiał pokombinować),

:mysli:

lulek pamieta ze to nie jest bosch i wiazka i pompki sa troche inne

a tego to nie wiem ja mówię o BLB być może w Twoim przypadku jest inaczej :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I d*pa wiązka wymieniona tak jak i pokrywa zaworów z uszczelka i niestety różnicy nie ma żadnej delikatne drgawki sa jak były i turbo niestety dalej wstaje w okolicach 2000-2200 w zależności jaki ma humor :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pupa wiązka wymieniona tak jak i pokrywa zaworów z uszczelka i niestety różnicy nie ma żadnej delikatne drgawki sa jak były i turbo niestety dalej wstaje w okolicach 2000-2200 w zależności jaki ma humor :disgust:

o masakra z tymi audi w każdym silniku coś nie tak :wallbash: co tu kupić :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pupa wiązka wymieniona tak jak i pokrywa zaworów z uszczelka i niestety różnicy nie ma żadnej delikatne drgawki sa jak były i turbo niestety dalej wstaje w okolicach 2000-2200 w zależności jaki ma humor :disgust:

o masakra z tymi audi w każdym silniku coś nie tak :wallbash: co tu kupić :mysli:

tragedi jakejs nie ma ale do idealu tez dalko :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...