Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B5] Proszę o opinię na temat pokrowców skórzanych


wojciu0308

Rekomendowane odpowiedzi

jak znajdę namiar na tego typa to Ci podeślę info, bo miałem brać cały komplet, bo był grzany, ale nie dał mi odpowiedzi ile za komplet :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz u kogos to widzialem w aucie na forum takiej zielonej audi w sedanie jak dla mnie padka szkoda kasy lepiej uzbierac i kupic komplet niz bawic sie w taki syf ;/ na zdjeicu wszystko ladnie zawsze wyglada gorzej w rzeczywistosci

Chodziło o auto skyliner89. Wojciu, spójrz sobie w jego profil i zobacz, że nie wygląda to fajnie.

Za 1k spokojnie wyrwiesz czarną tylko musisz się naszukać.

Ogólnie jestem zdania, że lepiej kupić używane fotele niż założyć pokrowce. Tym bardziej, że cenowo wyjdzie podobnie (nie mówię o skórze)

Bądźmy szczerzy, pokrowce to taka sama wieś jak kołpaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armistead :) wiem... juz pokrowce sobie z glowy wybilem. Teraz szukam albo calego ladnego kompletu(welur) albo 2 na przod kubelkowe :) zobacze co ciekawego znajde... narazie wstrzymuje sie od zakupu bo brak kasy ale na wiosne juz napewno bede chcial kupic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

I ja uważam że pokrowce to tandeta...popatrz troche po allegro i można utrafić ładny komplet skór z boczkami a jak taniej to na szroty i z angoli coś wybrać. Bujałem się trochę za tym i szczerze można znaeżć fajne komplety.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak znajdę namiar na tego typa to Ci podeślę info, bo miałem brać cały komplet, bo był grzany, ale nie dał mi odpowiedzi ile za komplet :no:

oki bede wdzieczny :)

http://moto.allegro.pl/item888740062_fotele_audi_a4_97r.html

komplet tych drugich za 300zł, tylko że z Mrągowa :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jakbys napisał mu maila, to może by wysłał, są jeszcze jedne spod tarnowa, sam mam na nie ochotę ale narazie nie ma $$$ :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...