Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B5] Proszę o opinię na temat pokrowców skórzanych


wojciu0308

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie prosze o opine... mam troche przetarte dwa fotele i chce zalozyc na nie pokrowce tylko nie wiem jakie wybrac... oczywiscie czarne zadne inne

No.1 http://moto.allegro.pl/item870157878_pokrowce_szyte_na_miare_skorzane_100.html

No.2 http://moto.allegro.pl/item871122611_pokrowce_samochodowe_skora_fotele_kanapy_luxus.html

Dzieki i pozdrawiam :hi::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego można sie spodziewac za 210 zł ? Moim zdaniem to totalny syf bedzie, Szczerze to bym sobie darowal takie rozwiązanie bo troszke wiochą to zalatuje ( przyjamniej dla mnie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja chyba raczej będę składać na ori skóre... :mysli: albo na 2 fotele przednie

:good: :good: :good:

dokaldnie lepiej pozbierac na skóre lub kupic fotele przednie niż coś takiego zakładać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te pokrowe ładnie wygladają ale tylko na zdjeciach w aukcji.Jeśli bedziesz wytrwale szukał to na pewno cos taniego wyrwiesz.A jaki kolor skory preferujesz.Czarny , jasny czy bez róznicy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym pierwszym linku to jest chyba nawet jakaś ściema bo za dobrze te pokrowce przylegaja do tylnych siedzeń, na moje to jest fotka normalnie obszytych foteli jakąś tandetną skórą zeby klienta przyciągnąć a w rzeczywistości to wygląda fatalnie.

Ja popieram zdanie kolegów, daruj sobie te pokrowce bo to siara jak cholera :decayed: lepiej daj do obszycia fotele chociazby zwykłym materiałem zeby za drogo nie wyszło albo kup jakieś dobre uzywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz u kogos to widzialem w aucie na forum takiej zielonej audi w sedanie jak dla mnie padka szkoda kasy lepiej uzbierac i kupic komplet niz bawic sie w taki syf ;/ na zdjeicu wszystko ladnie zawsze wyglada gorzej w rzeczywistosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: dokładnie lepiej dozbierać i kupić ori tampicerkę skórzaną.. na allegro od 700 wzwyż sam się zastanawiam nawet na takim bajerem :D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skóra -- może i tak jeżeli będziesz miał podgrzewane fotele, bo w zimę usiądź sobie na fotel skórzany przy minusowej temperaturze, latem jak sie nagrzeje to też rewelacji nie ma. Miałem w poprzednim aucie skórę i nigdy więcej, ale to jest tylko moje zdanie.Jak masz dziecko to też usłyszysz od niego jaki to dobry materiał (:No napewno efekt wizualny będzie --powodzenia :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samo słowo pokrowce, jakoś do mnie nie przemawia, albo kup komplet w skórze, SoMeS ostatnio wyrwał komplet z eSki za coś koło 1300zł także trzeba szukać okazji :wink4:, jak nie to dwa przednie, tylko koniecznie kubełkowe :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...