Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Spoiler na tylnią klapę :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

koledzy mam pytanko mam spoiler s-line na tylnia klape"sedan" :naughty:

na jaki klej mam to przykleic?zwyklym silikonem(bezbarwnym),czy moze klejem do szyb samochodowych :gwizdanie:

moze ktos juz cos takiego robil u siebie :hi:

z gory wielkie dzieki za pomoc :hi:

Opublikowano

Klejem do szyb.. :naughty:

Ale nie licz pozniej ze go zdejmiesz.. Takze to musi byc meska decyzja hehehe.. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

a silikon nie bedzie mocniejszy?

musze sie przyznac ze juz probowalem go przykleij na "czarny"klej do szyb,i nie trzyma normalnie mi odpadl :kox:

moze przez to ze na dworze bylo zimno a pozniej to juz tylko temperatury minusowe :embarrassed:

moze sporobuje jak zrobi sie cieplej czy jak proponujecie?

Opublikowano
  • Autor

no coz wiec sprobuje jeszcze raz jak pogoda sie poprawi i bedzie cieplej moze wtedy sie uda :wallbash::naughty::kox: ;(

Opublikowano

kolego tylko weź męski trunek( dykte) aby odtłuścić klapę, aby ci po takim wstępie lotka nie latała zapodaj taśmę dwustronna 3M i klej

wskazane temp dodatnie :>

Opublikowano

gdzie i za ile można kupić klej do szyb? bo i mnie to czeka jak sie ciepło zrobi :rolleyes:

Opublikowano

trzeba na całej długości tym klejem? czy wystarczy w kilku miejscach a resztę taśma dwustronną :mysli:

zeby nie odpadło jak koledze :gwizdanie:

Opublikowano

Taśma dwustronna + klej to dobre rozwiązanie. Tym sposobem mam założony swój daszek - trzyma się dobrze i nie hałasuje :good:

Opublikowano

Taśma dwustronna plis klej do szyb i sam diabeł tego nie wyrwie :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

i daj fotke jak przykleisz, jak to wyszlo;d

Opublikowano

Taśma dwustronna plis klej do szyb i sam diabeł tego nie wyrwie :decayed:

tasma dwutronna nie oznacza tylko tego co znasz ze sklepu papierniczego.

sa tasmy montazowe (tak jak kolega napisal warto rpzejrzec oferte 3M) ktore trzymaja lepiej niz nie jeden klej, a maja ta zalete ze odpowiednio potraktowane daja sznase odwrotu od klejenia...

Opublikowano

Taśma dwustronna plis klej do szyb i sam diabeł tego nie wyrwie :decayed:

tasma dwutronna nie oznacza tylko tego co znasz ze sklepu papierniczego.

sa tasmy montazowe (tak jak kolega napisal warto rpzejrzec oferte 3M) ktore trzymaja lepiej niz nie jeden klej, a maja ta zalete ze odpowiednio potraktowane daja sznase odwrotu od klejenia...

OLO_GDA mam na myśli tylko taśme 3M a nie te ze stacji benzynowej za 2,20zł :naughty:

Te ze sklepu papierniczego nadaja sie na przyklejenie papieru na tablice rejestracyjna z napisem "Młoda para" :naughty:

chociaż jak brat sie żenił to i tak ją wspomogłem taśmą 3M bo tamta ori która już była na tej kartce nie dawała rady :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.