Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Allegro - koszty


koziol1990

Rekomendowane odpowiedzi

mnie najbardziej wkurw. jedno sprzedajesz fona za około 1.000zł a tu mail za 400 biorę :wallbash: :wallbash:

Ja piszę z miejsca.." mało mnie to obchodzi " .. a już krytycznie jak koleś wkurza " wziąć to Ty se możesz pyrdka do ręki " :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie najbardziej wkurw. jedno sprzedajesz fona za około 1.000zł a tu mail za 400 biorę :wallbash: :wallbash:

Ja piszę z miejsca.." mało mnie to obchodzi " .. a już krytycznie jak koleś wkurza " wziąć to Ty se możesz pyrdka do ręki " :lol1:

:polew: :polew: dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedaje na allegro bez działalności nigdy nie wystawiam wiecej niż 20 sztuk więc raczej nikt sie do mnie nie doczepi, mam faktury jak coś by było nie tak, prywatnie impotuję. Sklepu bez działalności tu moga sie doczepić. Próbuje pierw na forach wystawiać,lecz tutaj idzie z mizernym skutkiem choć ceny wachaja sie nawet niżej od srednich allego 40 zlotych. Więc jak nie wychodzi na forum to wstawiam na allegro.

Pamiętaj, że tu nie chodzi o ilość wystawionych aukcji w danym czasie, tylko o przekroczenie magicznej Krechy, czyli sumy która jest niopodatkowana, później powinieneś odprowadzać normalnie podatki. Ludzie na targowisku mogą sobie kombinować bo połowe paragonów wywalą do kosza i maja spokuj i tak nikt tego nie zoabczy, a na allegro jest wszystko jak na dłoni, zdażały się przypadki wizyt US u ludzi którzy nie płacili podatków a w najlepsze sprzedawali na allegro. Chyba, że nie przekroczysz magicznego progu to spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2009 roku to było jakos 3091 z tego co wyczytałem (to jest dochód). Wiesz nie jest powiedziane, że przekroczysz 3000 złoty dochodu i zrobią ci wjazd na chate o 6 rano w kominiarkach :kox: ale jednak trzeba mieć to na uwadze, że trzeba uważać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga rzecz to ludzie niechętnie kupują od sprzedawców, którzy zarabiają na przesyłce.

Ja też sprzedaję na allegro..i nie pier***e się w tańcu z przesyłkami.. jeśli paczka faktycznie kosztuje 22 zł to ja mam 28 :decayed:

Muszę jakoś załatwić opakowanie, folie bąbelkowe..taśmę której idzie w ch0j..worki ..a za To Ci nikt nie odda :wink4:

Wszyscy zawyżają ..kupuję towar i płacę za przesyłkę i ciul wie za co jeszcze i się będę szczypał :angry:

Ps. Ja wrzucam jedną fotkę do miniaturki a resztę w HTML :wink4:

Tak tyle, że ja ostatnio na jednej z aukcji zapłaciłem 20zł za przesyłkę, przyszła z tygodniowym opóźnieniem i na kopercie były znaczki za 5,70zł. To już przesada.

jeżeli było to zgodne z opisem aukcji to nie widzę nadużycia... trzeba czytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Z punku widzenia kupującego-logiczne jest że opakowanie to są koszty (tylko dureń nie bierze tego pod uwagę) i powinny byc dodane do ceny towaru a nie do wysyłki (chyba że wyraźnie zaznaczone-koszt wysyłki i opakowania). Jesli ktoś za przesyłkę bierze 15 zeta a wysyła za 5 zeta to zwykłe oszustwo i z handlem nie ma nic wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...