Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy ktoś zna się na desce rozdzielczej ?


alvred

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam taki problem , Oddałem auta do mecho coby założył alarmek po odbiorze zaczeło mi coś latac w desce rozdzielczej tzn, przy dołkach , zakrętach coś mi się tórlika w desce słyszalne jest to jakby jakaś mała nakrętka lub śrubka. Mecho oczywiście umywa ręce i mówi że gdy odkręci deskę rozdzielczą nie daje gwarancji że ją dobrze skręci tzn.nie bedzie trzeszczec itd. :( Stąd moje pytanie czy ktoś rozbierał deskę rozdzielczą czy są gdzieś jakieś gąbeczki małe lub cosik takiego żeby ją potem skręcić i było ok lub jak można sprawdzić środki nawiewu zna ktoś jakiś sposób :( ZAŁAMKA PLS HELP :afro::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewno jakaś podkładka, śrubka wpadła cwaniaczkowi...

Ostatnio tył rozbierałem, bo mi wpadła nakrętka... wolałem jej nie zostawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkreciłem boki i spody i nic nie ma kurde mysle ze jest to w nawiewach gdzies ale jak to wydostac czy ktos ma jakis pomysł ja włożyłem magnesy do otworow i łowie jak narazie nie pomaga :( Może ktoś ma inny pomysł :) ? :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm dziwne mi ostanio nagrzewnice wymieniali i jak to stwierdzili mam się nie martwić nic nie bedzie stukać itd... jak to poskręcają wręcz mnie o tym zapewniali... i fakt nic nie skrzypi nic nie stuka jest ok ;] mam nadzieje kolego że uda Ci sie znaleźć usterke...mowisz o nawiewach moze coś Ci wpadło? hmm tylko jak? hmm dziwna sprawa; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź do mechaniora i spytaj się gdzie jest centralka od alarmu, może po porostu jest niedokręcona, albo luźne są jakieś złączki kabli i stukaja

Dokładnie albo twój magik cos zostawił, zdejmowałem deske u siebie przy okazji montażu audio po skręceniu nic nie słychać. Też obstawiałbym centralke lub krańcówki jakiś kabli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie , wszystko jest podokręcane , a ten dzwięk jest taki jakby sie cos turlikalo po plastiku :(

Dzieki za podpowiedzi , SZUKAM DALEJ , narazie nie rozkręcam :) Idą w ruch magnezy na linkach do nawiewu :) Oby sie udało złowić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...