Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tournée po Europie


edi_nt

Rekomendowane odpowiedzi

uważaj tylko żebyś nie musiał tankować w nocy w NL bo z tym jest często problem :wink4:

poza tym Bruksela może i ładna ale tak niebezpieczny nie jest nawet Amsterdam...

generalnie pomysł świetny i sam mam taki zamiar na ten rok z tym że zachaczając jeszcze o Madryt :)

Bruksela jest bezpieczna jak i wszystkie inne stolice wiec niczego się nie obawiaj możesz walić śmiało i jest co zwiedzać :good: jak będziesz szukał przewodnika to zapraszam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do trasy dołączyłem przełęcz w Austrii którą się przejeżdza na wysokości 2500m n.p.m. (Stelvio ma coś ponad 2700). Nazywa sie to Großglocknerstraße.

Rozważam jeszcze jeden wariant. Zamiast Paryża zjechać nad Lazurowe Wybrzeże i w drodze powrotnej Venezia.

Apropos Stelvio:

Ltp6A.jpg

I droga do Stelvio:

iWKfA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważam jeszcze jeden wariant. Zamiast Paryża zjechać nad Lazurowe Wybrzeże i w drodze powrotnej Venezia.

plus wieden i ewentualnie budapeszt :good:

Wiedeń zwiedzałem już 3 razy a Budapeszt zostawiam sobie na jakiś week:)[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 17:34:31_________________________________________________no i jednak zapadła decyzja że jedank Lazurowe Wybrzeże plus Venezia. Z tym ze nad Lazurowym chcemy się zatrzymać na kilka dni. Może ktoś ma namiary na jakieś w miarę tanie spanie dla 6-10 osób na około tydzień.

Poniżej mam nadzieję ostateczna mapka trasy:

4b6DA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...