Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Uszkodzone Nadkole


czarny

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam dziurę w prawym przednim nadkolu... co mam zrobić?

dziura pojawiła się gdy wjechałem do garażu i śnieg pousuwałem z nadkoli... dziurka wielkości palca wskazującego

dzięki

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, najlepiej to wymień nadkole, a tak na poważnie to zaklej tą dziurę i tyle. Można to zrobić na wiele sposobów, od poxiliny zaczynają, poprzez załatanie włóknem szklanym, po spawanie plastików. Można też kupić taki fajny plaster, wielkości 15x20, który bardzo mocno klei i tak załatać, nie pamiętam nazwy, ale jest do kupienia w LeroyMerlin na farbach za pare pln, polecam bo klei chyba wszystko, a twardnieje jak kamień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie ma innych uszkodzeń takich jak pęknięcia i załąmania to naklejjakąś łatkę i luz.

Może być nawet kawałek gumy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszt w ASO to 95 zł

Osłona nadkola-włóknina

8E0 821 172 F strona prawa

8E0 821 171 F strona lewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadkole w B7 jest z elastycznego materiału ,nie jest plastikowe.Plastrem, włóknem szklanym ,itp. klejami nie zaklei go.Koszt nie wielki po co kombinować ,kupić nowe i wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nadkole jest takie tanie w ASO a ja rok temu kupiłem na allegro za 90zł plus przesyłka :wallbash: co prawda ori ale używka.

Jeśli nie ma innych uszkodzeń takich jak pęknięcia i załąmania to naklejjakąś łatkę i luz.

Może być nawet kawałek gumy

Na to nadkole cięzko cokolwiek nakleić bo nie jest plastikowe tylko jest zrobione jakby z filcu czy czegos podobnego. Najlepiej wymienić i po sprawie tym bardziej, że 95 zeta w ASO za nie wołają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...