Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Co o tym sądzicie?


Hosse88

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym brał za taką kasę. Te chinole też muszą spełniać jakieś normy.

Normy zapewne spełniają, ale chyba ich chińskie...

Często zabawki dla dzieci wyprodukowane w chinach nie spełniają norm bezpieczeństwa a co dopiero opony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn apropo opon to chyba nie sa chinole, zapomnialem nazwy, koles podal mi 2 albo 3 do wyboru ale pierwszy raz je w zyciu slyszalem wiec ni hu hu nie pamietam. jak sie zdecyduje na zakup u niego to wtedy bede myslal, musze sprawdzic z ciekawosci ile kosztowaly by tutaj jakies markowe lacie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał za taką kasę. Te chinole też muszą spełniać jakieś normy.

Normy zapewne spełniają, ale chyba ich chińskie...

Często zabawki dla dzieci wyprodukowane w chinach nie spełniają norm bezpieczeństwa a co dopiero opony :)

Sławek miałem na myśli fele, ale i tu pewnie masz podobne zdanie. Moim zdaniem nie można wszystkich wrzucać do jednego worka tzn. że wszystkie nie ori są :thumbdown:

Wiadome, że to co oryginalne to oryginalne. Wszystko zależy od zasobności portfela.

Ja bym zakupił dobry nowy chiński zamiennik ori wzoru :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie sprawdzilem na allegro i ceny sa dosyc sporo wieksze: http://moto.allegro.pl/item885074129_felgi_18_wzor_s_line_audi_vw_mega_promocja.html jak za sama felge to jest kosmicznie drozej, Polscy sprzedawcy wykrecaja sie jakimis certyfikatami ale czy aby napewno? jakos nie chce mi sie w to wierzyc wydaje mi sie ze poprostu tez sieja chine tylko inaczej zapakowana... moze ktos cos wiecej powiedziec o tym??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bylem z kolega zobaczyc te fele powiem tak ze wygladaja spoko, pytanie raczej jest takie czy jest ktos kto jezdzil na chinskij felach 17-18" po drogach w anglii I jak to sie spisuje, bo gdybac mozna. A co do ceny nie patrzmy Polska-Anglia bo wychodzi tanioale w tym kraju mozna juz kupic 20" bbs za 400f na wyprzedazy... Ostatnio widzialem czarne 4szt za ta cene :slina: . Oponki mozna powiedziec jakas dziwna marka mysle ze to cos w stylu baruma w polsce, moze ciut wytrzymalsze. Jakas firma na "g" o ile pamietam.

A no I jak mowilem Dominik bierz jak cos minimum 18" :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...