Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Moja ASIA - lekki lift, gleba, 17"


Kriss-82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Autko przywiezione w grudniu 2006r. z Holandii osobiście przeze mnie, było to standardowe Audi (wygląd i wyposażenie) jak setki takich A4 z tego rocznika :) Wnętrze raczej standard, niestety bez klimy, ciemny kolor tapicerki, bez drewna, dzielona i składana tylna kanapa,podłokietnik tył, elektryczne szyby, lusterka, ABS, wspomaganie, itp. itd.

Po zakupie wymieniony rozrząd, wszystkie filtry, płyny, olej, wahacze na których były delikatne luzy, ori sonda lambda i jeszcze może parę pierdółek...

Dokonane modyfikacje:

- sportowe sprężyny H&R -35mm

- alufelgi ala Audi RS4 17" z oponami 225/45

- na zimę stal czarny mat 195/65/15 z oponami GoodYear UG7+

- białe kierunki boczne w błotnikach

- skórzany mieszek lewarka zmiany biegów

- ramki chrom pod tablice rej. :tongue4:

W ostatnim roku zmienione zostały

- tylne lampy na Crystal Red White

- z tylnej klapy zniknęły znaczki A4 i 1.8

- nowe tarcze firmy ATE i klocki hamulcowe

- centralny zamek + domykanie szyb z pilota, alarm dioda

- delikatny lift przeszły także alu

Proszę o opinie i rady :naughty:

Tak było zaraz po zakupie

f7f36fb029192e79m.jpg

Gleba i 17" :naughty:

68167b99c48382f9m.jpg d01e3af3ebdbbeffm.jpg 949edc967a576000m.jpg f527cb9cb2a01f8em.jpg b7310ab0e32df77dm.jpg

Nowe lampy tył i dekielki na felgi, brak znaczków (A4 i 1.8) na tynej klapie:

9d7a2a31e897fee5m.jpg 054623156dd55ac2m.jpg 9a3e12c1da7351c0m.jpg 11c99d34bdec4852m.jpg 7d786181ab5e8214m.jpg

Najnowsza sesja :cool1:

23dd35c9c4529a4dm.jpg be06c8a031af9a48m.jpg 736026abf29d7414m.jpg 506fa1cf737e2fa3m.jpg 69bd449c6b3085fem.jpg

Wnętrze

5a88b01c3b70ff8bm.jpg 9fe9d09bdd89b40em.jpg

Na brudno :cool1:

1abaaaa810c718cfm.jpg f84f0f91e8f14809m.jpg ca0fdecd2abfd82em.jpg 3237ee043a8ecffam.jpg

Na ślubie:

42d2574594a650e4m.jpg 2775c89df691961am.jpg 3afeacb03368e1a6m.jpg 2c701975806c12cem.jpg

Planowane modyfikacje:

- przednie lampy na soczewkowe 2-gi lift

- obszycie kiery skórą lub trójramienna S4

- lekkie ściemnienie szyb (wszystkie)

- chromowane ramki na zegary

- grill RS4

- może chromowane obudowy lusterek in-pro

- B6, B7 (za rok, może dwa) :gwizdanie:

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: Ja jednak bym sie skłaniał ku gromadzeniu środków na B6 w TDI niż robić teraz swapa bo motor póki co zdrowy jest. Wiem zaraz ktoś napisze, że lepiej mieć kox B5 niż zwykłe B6, ale mi w tym B5 jeszcze wiele do koxa brakuje :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale zawsze to lepsze niż ADP 1.6 :tongue4:

Kolejny się znalazł :polew:

Sorry Kolego chyba nie chodzi tu o licytację kto ma lepszy silnik...co że ktoś ma ADP to co , ma się nie pokazywać bo wstyd? :thumbdown:

Sorry za OT

Fura kox , bardzo mi się podoba...Pozdrawiam. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki jeśli uraziłem niektórych posiadaczy ADP :notworthy:, ale moja wypowiedź była "deczko" ironiczna. W odpowiedzi na posty poprzedników odnośnie mojego silnika zaznaczyłem tylko, że są jeszcze mniejsze jednostki napędowe :cool1:

że ktoś ma ADP to co , ma się nie pokazywać bo wstyd?

Nigdy bym sie nie powstydził jazdy A4 - niezależnie od rodzaju silnika, akurat to nie jest dla mnie sprawa pierwszorzędna :)

Dzięki za pozytywne (jak do tej pory :wink4:) opnie na temat mojej Asii :)

Z ciekawością czekam na uwagi odnośnie wykonanych modów i przyszłych planów :gwizdanie:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna audiczka, jak dojda swiatełka przednie po IIlifcie to juz bedzie kozak :slina:

Jedzisz na samych sportowych springach + standard amor czy sportowe amorki masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzisz na samych sportowych springach + standard amor czy sportowe amorki masz?

Chasam na samych sportowych springach :gwizdanie: choć kiedyś mechanior po sprawdzeniu numerów na amorkach stwierdził, że mogą to być lekko usportowione amorki z 1.8T (nie wiem czy takie wogóle w 1.8T były), podejrzewam, że tak tylko sobie filozofował :wink4:

a jak z komfortem dużo ubyło?

komfortu troszkę ubyło, ale jak dla mnie jest ok, do tego fele 17" więc musi być minimalnie twardziej :tongue4:

Dodam, że przy tym obniżeniu trzeba już uważać na progi, jadąc w 3-4 osoby można przytrzeć o podłogę :decayed: ja sie nauczyłem uważać na dołki i progi, wiadomo szkoda też feli :)[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 16:37_________________________________________________Witam ponownie!

Jako, że wiosna zbliża sie małymi kroczkami, pojawiła sie u mnie opcja pomalowania zacisków przed założeniem letnich kółek, ponieważ nie wyglądają juz za ciekawie :wink4:

Zastanawiam sie nad kolorem, opcje są 3: sportowa czerwień, klasyczna czerń, a może grafit :naughty:

Kusi mnie czerwień, nie wiem tyko jak to sie zgra z kolorem nadwozia i moimi felgami, pozostałe opcje kolorów tez powinny pasować no i nie wiem co wybrać :confused4:

Zastanawiam sie też, czy uporam sie sam z malowaniem - przestudiowałem jeden z wątków na ten temat i nie chciałbym rozbierać zacisków na czynniki pierwsze, ale nie wiem czy tak uzyskam zadowalający efekt (trudno to będzie dobrze doczyścić) chociaż dużo osób malowało na aucie!

Może ktoś polecić dobry lakier, raczej nie w sprayu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgrabne auto. Gleba + ładna felga i już Audi jest piękniejsze. Brakuje tylko tych chromowanych ramek w około szyb bocznych - bardzo odmładzają auto. Co do minusów to tylko te tylne lampy raczej trącą Fiatem Sieną :mysli:. Najlepsze moim zdaniem są ori lampy po 1 lifcie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluj na czarno, czerwony nie będzie pasował :decayed:

Furka ładna, podoba mi się, powodzenia w modach! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blacha KT. :naughty: Kolejny ziomek z okolicy. :wink4: Pozdrawiam! :hi:

Tak zgadza sie, Tarnów City sie kłania :>

Również pozdrawiam ziomka z okolicy :cool1::drinks:

Czyli mówicie, że zaciski w czerni najlepsiejsze, czerwień za bardzo sportowa dla :a4fan: ?[br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 11:56_________________________________________________Najnowsza inwestycja :wink4: :

07d0c999f919e016med.jpg

Jak czas pozwoli, to jutro (ewentualnie w poniedziałek) przekładka i 17-tki na niuni wylądują :naughty:

Naprawdę ładna pogoda sie zrobiła... i ciepło, mam nadzieje, że to juz na stałe, martwią tylko te nieszczęsne dziury w drogach!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nexeny, ja tez muszę się w takie wyposażyć, ja na letniaczkach prwdopodobnie dopiero w połowie kwietnia wyjadę jak wszystko poogarniam, furka prezentuje się pięknie, i z każdym modem wygląda lepiej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza inwestycja :wink4: :

U mnie ten mod już od 3 tygodni na felunku, a jutro może felunek będzie na aucie :kox: Gratuluję dobrego moda :naughty: Ile dałeś? :gwizdanie: Brałeś u Wojtka (wojtusania)? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...