Jump to content
IGNORED

[B7 3.0 TDI ] Jaki olej panowie ?

ono
 Share

Recommended Posts

Do tej pory latałem na ori Castrolu mam zamiar zmienić na Motula ale nie mam pojecia na jaki ...ktoś coś wie ?

Do tej pory latałem na ori Castrolu mam zamiar zmienić na Motula ale nie mam pojecia na jaki ...ktoś coś wie ?

Ale tylko ty masz 3.0 tdi v6 :wink:

A ile masz nalatane???

Jak chcesz zmienić na Motul, to parametry te same co w Castrolu.Przynajmniej ja bym tak zrobił :cool:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2007, 12:06 _________________________________________________

Ja bym zalał mieszanke Lotos 20 W90 i Hipol 50w489 w stosunku 47/53 plus szczypta koksu na lepsze starty :wink::polew: :polew:

Dobry pomysł :wink::afro:

O ile się orientuję, to norma VW504.00/507.00 do Twojego motorka ono. W takim razie wychodzi, że MOTUL SPECIFIC, VW 504.00/507.00, SAE 5W-30, 100% SYNTHESE - jedyny, który spełna tą normę (chyba, że to nie ta :rolleyes:)...

[źródło - http://www.hamulce.net/motul.htm]

O ile się orientuję, to norma VW504.00/507.00 do Twojego motorka ono. W takim razie wychodzi, że MOTUL SPECIFIC, VW 504.00/507.00, SAE 5W-30, 100% SYNTHESE - jedyny, który spełna tą normę (chyba, że to nie ta

też bym taki zalał, tylko ten :cool:

Motul Specific 504.00-507.00 5W-30

o cholera :) 300zł za 5L, a musisz dwie takie butle kupić....

Nalatane 70 tyś . No dobra skoro tak mówicie to oki mam nadzieje że to naprawde lepszy olej niż castrol, ciekawe czy będzie jakaś różnica w pracy motorka itd hmm

Nalatane 70 tyś . No dobra skoro tak mówicie to oki mam nadzieje że to naprawde lepszy olej niż castrol, ciekawe czy będzie jakaś różnica w pracy motorka itd hmm

bedzie roznica i napewno lepszy niz żelek kastrat