Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

to sobota za tydz zeby martinez sie zalapal i moze byc miedwie ale rozwazmy np insko tez tylko niewiem jak tam z miejscem zeby wiecej autek stanelo napewno jest duzy parking ale paredziesiat metrow od jeziorka co o tym myslicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jakby co to moze zwerbuję mojej panny kuzyna ze swoją A4 :) Insko dla mnie też jest ok :) dla mnie wzystko jest ok nawet nad morze mogę lecieć :) z Wami:) hehehe za długo nie byłem na żadnym spocie :) myślę że powinniśmy powoli zbierać ekipę na I zlot do śniatowa :) heheheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Martinez1980 - Miedwie

2.Maciej8891 - Miedwie

3.Spiidy :good: ^

tylko pokazcie na mapce google dokladna lokalizacje miejsca w ktorym sie mamy spotkac bo nie wszyscy pewnie wiedzą co gdzie i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na Miedwie to i może ja się bujne :P hihi tylko co tam mozna zrobic nie wiem ale ok ;) ale z wami sie coś wymyśli :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe spoko jakiegoś patyka do moczenia w wodzie znajdę w piwnicy x:DP gorzej z robalami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<b>Aruzzz</b> jakiegos grilla sie zrobi :) jak bede mial drewno to i jakies ognisko mozna walnac :) tylko teraz mam panowie pytanie czy jedziemy na glowna plaze czy jedziemy na jakas dzika ? no i napiszcie czy ktos przyjezdza sam czy z Paniami to moglo by sie wymyslec jakas atrakcje typu np pilka do siatki czy cos w tym stylu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko a czy na głównej plaży to nie za duży przypał z tym ogniskiem ?:P hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na glownej czy ja wiem jest tam taki ladny placyk po bylym boisku to tam sie wtedy stanie samochodami jak bedzie mozliwosc wjazdu i tam zrobimy ognisko grilla i bedzie mozna pograc w siatke w pilke ja tam wezme jakies 2 siedzonka w razie co jak by dziewczyny jechaly to zeby mogly gdzies usiasc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak to ok :P mi pasuje :) zeby jesczze pogoda byla fajna :P to ta siatka może być dobrym pomysłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooooo superowo mi się trafiło że akurat przyjechałem i spota kręcimy :)Cor72z fakjnie ze sie pojawisz:) fajniue ze poznam też nowych :) ludzi. Co do Kobitek, no ja kurde bez swoich cycków niestety nie dam rady sie ruszyć one, do mnie na stałe przyrosły tam gdzie ja to i Ona :) wiec ja bede ze swoim terrorystą :)poza tym możecie wziąć sobie zapasowych driverów:) to sobie jakieś PIFKO strzelicie:) heheheh. super sprawa z siatką :D Brać sanki :)???chyba wodne :)

1.Martinez1980-with Kate terrorist

2.Maciej8891

3.Spiidy

4.Nochal

5.Cor72z

6.Aruzzz

7.Radek-Renifer

8.Baryła

Dobrze by było podzielić między siebie jakieś drobne partie. Skoro Maciej8891 bieże drewienko to ja zaopatruję nas wszystkich w brykiet i postaram sie w jednego grilla. Ktoś może kupić np. podpałkę jak chce heheheh.

dam jeszcze znac czy na 100% potem wpisując na liste:

Piątek A6

Mario A4

Majkel A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to w sumie wszystko ustalone spot odbedzie sie dnia

<b>10.04.2010r (sobota) o godzinie 12.00 (w poludnie :P ) nad jeziorem miedwie</b>

ja postaram sie zabrac jakas pilke do siatki i troche drewna na ewentualne ognisko oraz jakies 2 krzeselka zeby dziewczyny mogly sobie usiasc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...