Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No wypas miejsce :) jedziemy od samego rana do poznej nocy :P hehe :))

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 179,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja niestety mam soboty pracujące...;/

Opublikowano

to troszkę szkoda bo ja niestety w niedziele nie dam rady dopiero najbliższy termin to czerwiec :(

Opublikowano

A ja już myślałem że nie dam rady bo mam szkołę :confused4: ale na szczęście okazało się że jednak nie mam szkoły w ten weekend :dance: i mam cały weekend wolny także mi pasuje zarówno sobota jak i niedziela :naughty:

Opublikowano

no to fajnie kolejna osoba na spocik :D teraz tylko żeby pogoda dopisała :evil:

Opublikowano
  • Autor

Ile tam jest km ze Szczecina??

Opublikowano

powiem Ci szczerze Co72z ze cos kolo 60km dokładnie nie powiem bo nie wiem ile masz obwodnicą

a więc lista chętnych na ten wypadzik jest następująca:

1. Martinez with Kate

2. Maciej8891

3. Aruzzz

4. Radek

5. Baryła

6. Majkel

7. Galec

8. Cor72z with Martusia

jeszcze oczekuję odpowiedzi od Piątka no i może jeszcze jakieś osoby się dopiszą.

A plan wyjazdu według mnie widzę taki o godzinie 9.30 wyjazd większą grupą ze Stargardu (spotkamy się z ludźmi ze Szczecina np na Tesco lub Biedronce koło os. Pyrzyckiego) i z tamtąd ruszymy do Suchania, tam spotkamy się z resztą uczestników spotu dokładniej planuje tak o godzinie 10.00 się spotkać na stacji benzynowej w Suchaniu (jest po prawej stronie jak się już wyjeżdza z Suchania w stronę Recza) i z tamtąd uderzymy już na jeziorko gdzie planuje zrobić nie tylko grilla ale również ognisko ponieważ miejsce i drewno jest :) tak więc słucham waszych sugestii :) jestem otwarty na każdą propozycję hehe ( tylko mi tutaj bez głupich skojarzeń ) :gwizdanie:

padła jeszcze propozycja urządzenia tam sobie małej zabawy w piantball'a muszę się tylko dowiedzieć jaki jest koszt tego

Opublikowano
  • Autor

Ja jadę też z Martusią :*

Opublikowano

Ja juz zrobilem zakupy :P oby deszcz nie padał bo ryby nie bedą brać :P

Opublikowano

Nosz cholera a ja się nie moge ciagle zlapac na spot :) teraz mam wyjazd do Szczecinka na weekend :)

Opublikowano

a sobota czy niedziela ?? bo godzina jest ale dnia jakos dokladnie nie moge znalesc :P:)

Opublikowano
  • Autor

My ze Szczecina spotykamy się w sobotę na parkingu obok Mc'Donalda o 9.00 w Stargardzie jesteśmy ustawieni na 9.30 :hi: Zapraszamy :good:

Opublikowano

No to pojechałem :/ Kuźwa :/ ja jebie :( mam wkręta w oponie :/ od 2 dni i dopiero teraz zauważyłem powietrze mi sp***dala na lewo :( wczoraj miałem 1,2 Atmosfery w oponie myślałem ze tak zeszło sobie po prostu pojechałem i dopompowałem a dziś stawiam auto do garażu coś mi syczy opona mokra polałem jeszcze bardziej woda i patrze a tam wkręt :(

Opublikowano

no niestety sobota w pracy a szkoda pojechal bym z checia

milej zabawy życze wam :)

Opublikowano

No to pojechałem :/ Kuźwa :/ ja jebie :( mam wkręta w oponie :/ od 2 dni i dopiero teraz zauważyłem powietrze mi sp***dala na lewo :( wczoraj miałem 1,2 Atmosfery w oponie myślałem ze tak zeszło sobie po prostu pojechałem i dopompowałem a dziś stawiam auto do garażu coś mi syczy opona mokra polałem jeszcze bardziej woda i patrze a tam wkręt :(

W ZST taka naprawa to 15zl na wulkanizacji...
Opublikowano

ja tez odpadam, sledze watek ale sie nie odzywam bo nie jade eh , przejade sie chetnie jak troche pogoda sie poprawi i auto doprowadze do porzadku ;D

Opublikowano

Ta jak starczy czasu to ok ja jestem do 16 na praktykach :( I to zalezy czy skleji na miejscu czy trzeba bedzie zygac na nowe laczki

Opublikowano
  • Autor

Kurde chłopaki jest lipa ja nie mogę jechać :confused4: dowiedziałem się ze mam misje jutro :kwasny: na 12 musze być w domu wiec nie będę jechał bo nawet piwa nie wypije....

Wybaczcie :notworthy:

Opublikowano

No spocik I klasa :P hehe nie wiem czy wy tez zauywazyliscie ze przy stargardzie myjalismy chyba klubowa A4 B6 :)

Opublikowano

nie no spocik 1 klasa a ekipa to już wogóle wymiatająca :) wielkie dzięki wszystkim :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.