Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012

Cor72z

hahahaha Maciej8891 teraz przyjedziemy i Ty zostaniesz ochrzczony naszym organizatorem i prowodyrem całego zamieszania :) hehehehe

A ja proponuję z ludźmi ze stargardu umówić się koło biedronki albo lidla, kurde to chyba jest lidl na wylocie w stronę Nowogardu i razem na Miedwie pogonić.

• Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie no Pan OBD :) to podstawa:) bez tych mądrych okularków spot nie byłby spotem :) Właśnie biedrona:) wiec tam o 11:30 czekam na Was i powiadomcie Pana "Końcówka Mocy" żeby sie stawił ze swoim Lapkiem :)

2.Maciej8891

9.Majkel

nochal kurde nie wiem jak inni ale myślę że przynajmniej ja będę do godziny 17tej może 18tej jeśli wogóle pogoda dopisze. Musze sie pakowac na niediele wiec dłużej nie dam rady :/ ale pewnie chłopaki zostaną dłuzej jak sie deklarujesz na 100proc. Nikt nie bedzie chyba aż tak chamski by wystawić współklubowicza :D ja od razu mówię do kórej bede.

wszystko zalezy od pogody bo jak bedzie padało to d*pa z wyjazdu a jak wiaterek przypizga to tez za wiele nie porobimy i za dlugo nie wytrzymamy ;p

dokladnie jak pogoda dopisze i sloneczko ladnie poswieci to nie bede ukrywal ze bede chcial posiedziec jak najdluzej :)

2.Maciej8891-with another terrorist :D

9.Majkel

o to jakby cos to przez debie bedziecie leciec wiec zabralbym sie z debic za wami ale jeszcze z panna ustale czy lecimy wogole ale sa szanse bo teraz sobie urlopuje po swietach do konca tygodnia takze do listy sie dopisuje[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 21:36_________________________________________________

2.Maciej8891-with another terrorist :D

9.Majkel

10.Cysiu - with Asia (Nowogard/Dębice)

piszcie odrazu kto i z kad leci

Cysiu no problemo, zrobimy postój w Dębicach na kawkę u Ciebie hehehehe :)

1.Martinez1980-with Kate terrorist/ Nowogard

2.Maciej8891-with another terrorist grin

7.Radek-Renifer/Stargard

8.Baryła/Nowogard

9.Majkel/Nowogard

10.Cysiu - with Asia (Nowogard/Dębice)

Ja lecę ze Stargardu z pod Biedronki :P będę tam o 11:30 ;) (bez laski) :P

właśnie teraz to widziałem przed chwilą w szczecinie. Jakie nici :evil:ja jak powiedziałem że będę to będę chyba ze nikt nie przyjedzie i kazdy chce tam lecieć, bo rozwiązanie też jest smiley mozemy tam polecieć na 2 godzinki i stamtąd na miedwie :evil: i do konca dzionka grill

sprostowano: sorki panowie to miało być w tym wątku-ZACHODNIOPOMORSKIE SPOTY 2010 gdzie koleżka spiidy napisał ze jest moto show w szczecinie ale mój net jest tak wolny ze wykonywane przeze mnie operacje sa za szybkie :/ okno sie nie przełączyło i lipa :/ wyszła sorki wie tutaj zamieszczam ten pościk :)

Nie no ja bynajmniej nic nie ustalałem w postaci Szczecina. Ja sie nastawiłem i moi wszyscy znajomi i 2 bynajmniej klubowiczów od Was że normalnie widzimy sie na miedwiu. Może tam sie spotkajmy i wtedy zobaczmy co bedzie i kto gdzie bedzie chciał jechać ??? Ja o 11:30 jestem w stargardzie z ziomkami i czekam na ekipe ze stargardu pod biedroną :D Mam nadzieje ze sie nie wyłamie nikt i nie bedziemy tam sami kwitnąć :/ ze mną jedzie radek, Renia, Baryła z kolesiem i Majkel łącznie 4 furacze.

tak a w punkcie b zobaczymy co bedzie :) heheheh być moze przeniesiemy sie na punk c a być moze nie :D wiem że Cor tez bedzie na Miedwiu bo dziś do mnie dzwonił i mówil że tam leci od razu wiec mały przypałby był jakbyśmy przyjechali a nikogo by nie było :/ Szykujcie kolego :) drewienko :D ja jutro po brykietto i podpałę gonie :D Właśnie piątek mi napisał że goni ze mną :) więc jedna audina więcej :D ma szkołę na 14tą wiec leci z nami na Miedwie