Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

A więc gdzie się ustawiamy dla wspólnego wyjazdu na te kluczewo dla klubu A4 dnia 11.11.2013?? No i kto by na pewno się na to pisał??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w sumie outlat moze byc a godzin która ja bede jechał służbowym fiatem 500 chyba hehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumoe można by było spotkać się pod mostem pionierów wcześniej i z tamtąd ekipą zajechać na outlet a potem wszyscy razem na kliczewo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak tak kilka miejscowości się zjedzie to można by było gdzieś przed lotniskiem się ustawić i wjechać razem bo jak tak każdy się zjedzie o różnych porach i wjedzie na zatłoczone lotnisko to później kiepsko być tak na nim porozrzucanym i się później na nim szukać. A pewnie nie tylko BMW i AUDI tam będą ale także inne marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z Nowogardu wypad o 10:10:10 :D poczekajcie na nas koło ronda przy Bridgestone :D przed samym lotniskiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjedź do mnie o 8mej :D ponosimy wiadra z wodą i umyjemy :D

---------- Post dopisany at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany at 15:41 ----------

poza tym masz ręczne myjki w galaxy i carefour i kaskada tam mysle ręcznie umyjesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robię tak ze jadę na erla ale w bagażniku mam 3 5 literowe butelki z ciepła wodę. Biorę dwie miski szampon i jazda. Najpierw samą wodą przejdę auto z myjki a potem gąbka do miski i jadę z koksem. Mieszkam na dabiu i jadę wieczorem to ludzi nie ma i ńikt sie nie pluje ze siedzę 40 minut i myje a gość z myjni tez sie ńie dopier**la. Potem wracam na chatę do garażu wytresować auto na sucho politura wosk i gotowe polecam jak sie nie ma węża hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...