Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może ja też zajadę. Tak na 50% bo impra dzień wcześniej :decayed:

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 179,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja bede ;) godzina 12

Opublikowano
Najpierw muszą być chętni ale mysle 12ta jest spoko :D mała lista :D ?

1. MartineZ with Kate Terrorist

2. Kazikboy (pewnie się nie obrazi że go wpisałem :D )

3. damg

wpadnę na parę chwil bo następny dzień to kierunek Paryż - Fracja, ale myślę że uda mi się wyrwać.

Opublikowano

ok to elegancko :D Trooky też będzie :D plus drifft kolegów z bmw niby mają być 3 BMW i 4 polonezy :D

Opublikowano

toi jak tam kiedy teraz spocimy :D ? dziś:D ? hahahhaah

Opublikowano

O kurde, ale było kozacko :D Szkoda że ostatecznie nie dojechałem, następnym razem nie nawalę :D

Dzisiaj jak już to chyba most Pionierów bo może padać :)

Opublikowano

DZIĘKI KOLEŻKo, jeszcze coś ode mnie !

IMG_0983.jpgIMG_1109.jpgIMG_1154.jpg

IMG_1212.jpgIMG_1348.jpgIMG_1428.jpg

IMG_0640.jpgIMG_0641.jpgIMG_0643.jpgIMG_0644.jpgIMG_0661.jpg

IMG_0669.jpgIMG_0736.jpgIMG_0754.jpgIMG_0756.jpgIMG_0758.jpg

IMG_0772.jpgIMG_0774.jpgIMG_0777.jpgIMG_0784.jpgIMG_0797.jpg

IMG_0798.jpgIMG_0800.jpgIMG_0830.jpgIMG_0834.jpgIMG_0844.jpg

IMG_0845.jpgIMG_0849.jpgIMG_0853.jpgIMG_0874.jpgIMG_0886.jpg

IMG_0897.jpgIMG_0898.jpgIMG_0900.jpgIMG_0902.jpgIMG_0909.jpg

IMG_0911.jpgIMG_0935.jpgIMG_0939.jpgIMG_0943.jpgIMG_0958.jpg

IMG_0967.jpgIMG_0970.jpgIMG_0974.jpgIMG_0984.jpgIMG_0990.jpg

IMG_1045.jpgIMG_1048.jpgIMG_1052.jpgIMG_1060.jpgIMG_1064.jpg

IMG_1067.jpgIMG_1083.jpgIMG_1101.jpgIMG_1103.jpgIMG_1105.jpg

IMG_1116.jpgIMG_1121.jpgIMG_1129.jpgIMG_1131.jpgIMG_1133.jpg

IMG_1143.jpgIMG_1148.jpgIMG_1149.jpgIMG_1151.jpgIMG_1159.jpg

IMG_1163.jpgIMG_1165.jpgIMG_1168.jpgIMG_1169.jpgIMG_1170.jpg

IMG_1174.jpgIMG_1180.jpgIMG_1184.jpgIMG_1197.jpgIMG_1200.jpg

IMG_1208.jpgIMG_1209.jpgIMG_1217.jpgIMG_1222.jpgIMG_1234.jpg

IMG_1237.jpgIMG_1240.jpgIMG_1242.jpgIMG_1243.jpgIMG_1252.jpg

IMG_1259.jpgIMG_1267.jpgIMG_1273.jpgIMG_1287.jpgIMG_1289.jpg

IMG_1293.jpgIMG_1307.jpgIMG_1311.jpgIMG_1315.jpgIMG_1316.jpg

IMG_1321.jpgIMG_1324.jpgIMG_1326.jpgIMG_1335.jpgIMG_1337.jpg

IMG_1340.jpgIMG_1341.jpgIMG_1346.jpgIMG_1349.jpgIMG_1372.jpg

IMG_1382.jpgIMG_1418.jpgIMG_1436.jpgIMG_1447.jpgIMG_1475.jpg

IMG_1512.jpgIMG_1558.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie, gwiazdka w tym roku we wrześniu ... przyjechały rameczki :D

Może jakiś spontanik przy tej okazji nam wyjdzie w dniu dzisiejszym?

Opublikowano

W imieniu BMW Klub Szczecin mam przyjemność zaprosić wszystkich fanów BMW i nie tylko na spotkanie na lotnisku w Kluczewie 22 września 2013r.

START 11:00

b8l7.jpg

ZAPRASZAMY

lista obecności:

1. Corn

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

...

Opublikowano

lista obecności:

1. Corn

2. damg

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

...

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Zlot odbędzie się 13.10 .2013 na lotnisku w Wilczych Laskach k. Szczecinka.

Zapraszamy wszystkich z autami , motocyklami i innymi pojazdami mechanicznymi;)

Na imprezie miedzy innymi :

1/4 mili - dla samochodów (Zapisy na 1/4 mili do godziny 12 tej. Oplata startowa 20 zl.)

1/4 mili - dla motocykli

Pokazy Driftu, drift taxi

Pokaz oldtimerów

Konkurs na najwolniejszą jazdę motocyklem

Wybory najładniejszych aut TOP 5

Stoiska gastronomiczne

Zamek dmuchany dla dzieci gratis

Zapraszamy całe rodziny z dziećmi, tu nikt nie będzie się nudził..

Wjazd 10 zł od osoby , dzieci do lat 12 za darmo.

szykujemy dla miłośników 1/4 nie lada niespodziankę jeśli chodzi o podniesienie poziomu pomiarów, zawodów.

Podział na klasy:

Benzyna

Klasa I do 1500

Klasa II 1501 - 2000

Klasa III 2001 - 2500

Klasa IV 2501 - 3000

Klasa V 3001-3500

Klasa VI pow. 3500

turbo/kompresor wg pojemności x 1,7= klasa - tylko silniki benzynowe

Diesel

Klasa VII do 2000

Klasa VIII pow. 2000

Motocykle:

Klasa I do 750

Klasa II powyżej 750

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Chłopy dawno spota nie było może w sobotę na wały zawitały co ? Kto chętny ?

Opublikowano

Trzeba poważnie rozważyć :decayed:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Przeziębiony jestem :facepalm:

Opublikowano

niedziele proponuje różowa strefa na parking galaxy podziiemny 19 :D ciepoło nie wieje i kilka klóbów o 20 się zjeżdza czasami :P

Opublikowano

Jestem za sobotą, bo w niedzielę na poligon lecę. :wink:

Opublikowano

pomysł kazika mi się podoba :)

Opublikowano

Tez jestem za wiec do jutra w galaxy jak sie stawiam

Opublikowano

zapraszam bo będę na pewno Polo-dupowozem :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.