Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cisza jak zwykle wiec jak zwykle my spotykamy sie tak czy siak SUCHY, KAZIKBOY i JA. Może wpadnie Galec z MAĆKIEM. 20:00 na Wałach, My tak czy siak będziemy i z A6 klubu moze ktoś wpadnie. ZAPRASZAMY :D

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 179,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chłopy jak odpadam dzisiaj niestety bo zachlalem pałe i za kółko nie wsiade chyba ze moja mnie podwiezie heheh

Opublikowano

to jest rozwiązanie :D

Opublikowano
Do tego też przydałyby się jakieś gadżety typu ramki pod tablicę :audi:

I tu moje pytanie do Arka.

Na jakim etapie jesteśmy z tymi gadżetami typu ramki, naklejki etc.?

Niestety ... ramki nie wyszły od sprzedawcy :/ Gość*jest jakiś niepoważny. Status można sprawdzić w wątkach 'ramkowo-naklejkowych' - wpłacone, czeka na wysyłkę :/

Nie potrafię zrozumieć czemu ktoś zabiera się za dystrybucję gadżetów skoro nie ma na to czasu.

Opublikowano

Aaaaa to dlatego nikt oprócz mnie nie ma ramek klubowych :decayed:

Opublikowano

Szkoda że mnie nie było ;/

Dość późno wróciłem z nad morza ;/

Opublikowano
Niestety ... ramki nie wyszły od sprzedawcy :/ Gość*jest jakiś niepoważny. Status można sprawdzić w wątkach 'ramkowo-naklejkowych' - wpłacone, czeka na wysyłkę :/

Nie potrafię zrozumieć czemu ktoś zabiera się za dystrybucję gadżetów skoro nie ma na to czasu.

W dziale ramek Arekp jesteś na żółto czyli już mają kasę na koncie. Kwestia tylko wysyłki.

Opublikowano
Aaaaa to dlatego nikt oprócz mnie nie ma ramek klubowych :decayed:

nie tylko bo ja od jakiś 3 lat jeżdżę z klubowymi ramkami

---------- Post dopisany at 18:43 ---------- Poprzedni post napisany at 18:40 ----------

Cysiek spokojnie. Żeby frekfencja rosła to też przy da się jakaś "auto reklama" w postaci spotów w "publicznych" miejscach takich jak np. Wały Chrobrego, gdzie mogą nas dostrzec inni użytkownicy-posiadacze A4-ek. Zawsze można zrobić "korowód" np. z Wałów na parking Galerii GRYF gdzie w trakcie takiegoż "spacerku" :a4fan: na 1000% ktoś nas zauważy. Do tego też przydałyby się jakieś gadżety typu ramki pod tablicę :audi:

I tu moje pytanie do Arka.

Na jakim etapie jesteśmy z tymi gadżetami typu ramki, naklejki etc.?

jestem bardzo spokojny tylko najpierw kolega pisze żeby składać propozycje a tu nagle nie chce o nich słyszeć

Opublikowano

Nie kłóćta się, bo wpierdziel będzie :decayed:

Opublikowano

Ja też od 3 lat z ramkami śmigam :P

Opublikowano

Dajcie się chłopakowi nacieszyć że jako jedyny ma ramki :decayed::wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Autko już do mnie wróciło więc mogę brać czynny udział w spotach.

Opublikowano
Dajcie się chłopakowi nacieszyć że jako jedyny ma ramki :decayed::wink:

Tapnięte z SGS III

37607246.jpg

Opublikowano
W dziale ramek Arekp jesteś na żółto czyli już mają kasę na koncie. Kwestia tylko wysyłki.

Kasa była wpłacona jeszcze zanim Wasze przelewy do mnie dotarły :/

Opublikowano

Ok My z Kazikiem tak czy siak ZLOCIMY się na Chociwelce w niedziele :D z grillowankiem :D ktoś dołącza :D ?

Opublikowano

Może i ja :decayed:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Może to Cię kopnę w ZAD :D dawaj w końcu przewieziesz mnie tą trzy-litrówką ;D i zjemy kiełbe z grilla :D

Opublikowano

O której ten grillas w niedziele??

Opublikowano

Najpierw muszą być chętni ale mysle 12ta jest spoko :D mała lista :D ?

1. MartineZ with Kate Terrorist

2. Kazikboy (pewnie się nie obrazi że go wpisałem :D )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.