Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może dam radę. Godzina 20??

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 179,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak 20 pod mostem :P kurde jak to brzmi

Opublikowano

hehehe brzmi za***iście :D tylko ktoś musi mi powiedzieć jak tam trafić heheheheh :D

---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 23:46 ----------

aaa i dajcie cynk jak tam dojechać :/

---------- Post dopisany at 23:56 ---------- Poprzedni post napisany at 23:50 ----------

moze jakaś mapka :D ?

Opublikowano
hehehe brzmi za***iście :D tylko ktoś musi mi powiedzieć jak tam trafić heheheheh :D

---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 23:46 ----------

aaa i dajcie cynk jak tam dojechać :/

---------- Post dopisany at 23:56 ---------- Poprzedni post napisany at 23:50 ----------

moze jakaś mapka :D ?

Było kilka razy, wystarczy czasem sięgnąć lekko wstecz ...

Dla przypomnienia, miejsce spotkania można zobaczyć TUTAJ :) Pod Mostem Pionierów w tym miejscu jest parking, który z poziomu Street View można zobaczyć TU
Opublikowano

Było by za***iście gdyby to był weekend a nie kolejny spot w tygodniu gdzie mnie akurat nie ma w Szczecinie :/:/:/

Opublikowano

w weekend tez zrobimy :D ja juz aparat ładuje :D

Opublikowano

Ja dzisiaj Panowie jednak nie mogę wpaść, ale weeeknd 100% będę.

Opublikowano

wow bedą sweet focie :naughty:

Opublikowano

ja aparat też mam już spakowany :D

Opublikowano

No i git !

Opublikowano

Spot udany, 11 aut :) Szkoda że byłem umówiony i musiałem się szybciej urwać ;/ nie poznałem wszystkich.

Następny spot będę już do końca, wezmę jakieś piwko bezalkoholowe :)

Tutaj moje 3 foty które zrobiłem :) pod mostem auta wyszły kozacko :D

DSC_0002.jpg

DSC_0003.jpg

DSC_0005.jpg

Ps. dajcie jakiś namiar na dobry sprawdzony warsztat.

Opublikowano

Ja tez juz w domu :D Dzięki Panowie za spotkanko :) super frekwencja :D oby tak dalej i było miło poznać nowe twarze :D

Opublikowano

ja już też w domu :) jutro wrzucę zdjęcia :)

Opublikowano
ja już też w domu :) jutro wrzucę zdjęcia :)

Liczymy na dużo liczbę fotek pozdro dla wszystkich i oby tak dalej ze spotami

Opublikowano

Dzięki panowie za spota :wink:

Czekamy aż wujek Martinez wrzuci foty, ale najpierw musi zjeść warzywa :grin:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Dzięki panowie za spota :wink:

Czekamy aż wujek Martinez wrzuci foty, ale najpierw musi zjeść warzywa :grin:

Tapnięte z SGS III

miki :) warzywa wciągniete :D foty wrzuce ;D

---------- Post dopisany at 07:41 ---------- Poprzedni post napisany at 07:34 ----------

i nie nabijaj sie z Cinka :D diety :D za karę wrzucę naszą wspólną SŁIT FOCIĘ :D

Opublikowano

nastepny spot to już bede swoja mam nadzieje podziękował za miłe spotkanie :D

Opublikowano

kazikboy obowiązkowo :D !!!!!! miki twoje 3.0 robi robote ;D

Opublikowano

Dla zainteresowanych wklejam lnk do klatki do przewożenia psa.

Klatka transportowa Ruby, czarna | tanio w zooplus

Ja mam coś takiego tylko mniejszą. Dla labradora powinna ta starczyć ale lepiej sobie wcześniej wymierzyć.

Dzięki chłopaki i Panie za spota było miło poznać. Do następnego.

P.S. Na następny trzeba będzie autko umyć skoro mają być robione fotki :)

Opublikowano
kazikboy obowiązkowo :D !!!!!! miki twoje 3.0 robi robote ;D

To ma zapier... :decayed: trzeba będzie nast. razem zrobić większy konwój :wink:

No i wreszcie zobaczyłem twoja A8

Tapnięte z SGS III

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.