Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Duncon, moja bryka już lata także możemy się jakoś ugadać na spota :wink:

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 179,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zadra ja też nabyłem rozrząd olej filtry i takie pierdoły i teraz czekam aż mechanik będzie miał chwilę i będę ogarniał. co do grila u mnie to na podwórku i ze 20 by się zmieściło bo mój ojciec ma gospodarkę, ale mam lepszą miejscówkę, w nowogardzie nad jeziorem jest miejsce pod grilla ze sporym parkingiem, jak tam podjadę to zrobie pare fotek i wam pokaże i można wtedy coś ogarnąć

Opublikowano

Propozycja jak najbardziej na :thumbup1:

Opublikowano

Dobrze niedziela lub poniedzialek 20 na eskadrowej? Tylko musi byc wiecej klubowiczow...

Opublikowano

Mi pasuje jutro o 20.00. Weź Piotrek tego Vag-com'a. Kabel też masz? Znajda się chętni do podłączenia. :naughty:

Opublikowano
Dobrze niedziela lub poniedzialek 20 na eskadrowej? Tylko musi byc wiecej klubowiczow...

Ja dziś odpadam, mam gości. Jutro (poniedziałek) jak najbardziej mogę się o 20 pojawić :)

Opublikowano

W takim razie ustalmy w jaki dzień tygodnia i o której pasuje Wam spot w Szczecinie ?

Czy poniedziałek 20.00 odpowiada?

W weekend nie ma co, bo każdy planuje jakiś wyjazd, bibkę lub odpoczynek :wink:

Dojazd do Eskadrowej: https://maps.google.com/maps/ms?msid=205477295545426613737.0004df4a514a15dbba809&msa=0&ll=53.393425,14.617996&spn=0.010684,0.027874&iwloc=0004df4a5a775fdff1df5

Opublikowano

no ja teraz odpadne ale w tygodniu mam nadzieje ogarnąć autko więc jak zrobie to może coś ogarniemy

Opublikowano

ech jeszcze miesiac i powinienem sie zacząc zjawiać jak na PB będzie ;)

Opublikowano
W takim razie ustalmy w jaki dzień tygodnia i o której pasuje Wam spot w Szczecinie ?

Czy poniedziałek 20.00 odpowiada?

A dziś będziesz? Bo nie wiem czy jechać.

Opublikowano

Jestem dziś o 20.00 na 100% :wink:

Opublikowano

Zatem ja również się pojawię :)

Opublikowano

noo :) u mnie autko już sprawne, można śmigać :D Może ustalimy już coś następnego z góry tak żeby więcej wozów miało czas na to żeby się ustawić na spota?? Standardowo poniedziałek pod pionierami o 20:00 ?? (24.06.2013r)

Opublikowano

Tak ustaliliśmy, że Spot w Szczecinie - Poniedziałek g.20.00 wstępnie większości pasi (tym którzy się odezwali na forum w tej sprawie). Pozostali będą się dołączać w miarę możliwości

Dojazd do Eskadrowej: https://maps.google.com/maps/ms?msid=205477295545426613737.0004df4a514a15dbba809&msa=0&ll=53.393425,14.617996&spn=0.010684,0.027874&iwloc=0004df4a5a775fdff1df5

Opublikowano

A może w weekend nastepnym zrobimy spot na pasie chociwelskim ?

Opublikowano

Dzieje się coś jutro ? Możliwe, ze będę w okolicy to bym wpadł

Opublikowano

ja mam dziś wolne więc chętnie zawitam "pod mostem" :D Kto jeszcze będzie??

Opublikowano

Będę dziś :wink: może jeszcze koleś swoją nowa zajedzie.

---------- Post dopisany at 14:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ----------

A może w weekend nastepnym zrobimy spot na pasie chociwelskim ?

Jak wcześniej też proponowana była miejscówka na brukówce na Wałach(prawostronna)

Jakby nie patrzeć, mile widziane są inne propozycje :decayed:

Opublikowano

Dzięki chłopaki za spota. Było miło i szkoda że tak szybko trzeba było się zawinąć :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.