Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

Duncon, moja bryka już lata także możemy się jakoś ugadać na spota :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zadra ja też nabyłem rozrząd olej filtry i takie pierdoły i teraz czekam aż mechanik będzie miał chwilę i będę ogarniał. co do grila u mnie to na podwórku i ze 20 by się zmieściło bo mój ojciec ma gospodarkę, ale mam lepszą miejscówkę, w nowogardzie nad jeziorem jest miejsce pod grilla ze sporym parkingiem, jak tam podjadę to zrobie pare fotek i wam pokaże i można wtedy coś ogarnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje jutro o 20.00. Weź Piotrek tego Vag-com'a. Kabel też masz? Znajda się chętni do podłączenia. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze niedziela lub poniedzialek 20 na eskadrowej? Tylko musi byc wiecej klubowiczow...

Ja dziś odpadam, mam gości. Jutro (poniedziałek) jak najbardziej mogę się o 20 pojawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ustalmy w jaki dzień tygodnia i o której pasuje Wam spot w Szczecinie ?

Czy poniedziałek 20.00 odpowiada?

W weekend nie ma co, bo każdy planuje jakiś wyjazd, bibkę lub odpoczynek :wink:

Dojazd do Eskadrowej: https://maps.google.com/maps/ms?msid=205477295545426613737.0004df4a514a15dbba809&msa=0&ll=53.393425,14.617996&spn=0.010684,0.027874&iwloc=0004df4a5a775fdff1df5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ustalmy w jaki dzień tygodnia i o której pasuje Wam spot w Szczecinie ?

Czy poniedziałek 20.00 odpowiada?

A dziś będziesz? Bo nie wiem czy jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo :) u mnie autko już sprawne, można śmigać :D Może ustalimy już coś następnego z góry tak żeby więcej wozów miało czas na to żeby się ustawić na spota?? Standardowo poniedziałek pod pionierami o 20:00 ?? (24.06.2013r)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ustaliliśmy, że Spot w Szczecinie - Poniedziałek g.20.00 wstępnie większości pasi (tym którzy się odezwali na forum w tej sprawie). Pozostali będą się dołączać w miarę możliwości

Dojazd do Eskadrowej: https://maps.google.com/maps/ms?msid=205477295545426613737.0004df4a514a15dbba809&msa=0&ll=53.393425,14.617996&spn=0.010684,0.027874&iwloc=0004df4a5a775fdff1df5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się coś jutro ? Możliwe, ze będę w okolicy to bym wpadł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę dziś :wink: może jeszcze koleś swoją nowa zajedzie.

---------- Post dopisany at 14:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ----------

A może w weekend nastepnym zrobimy spot na pasie chociwelskim ?

Jak wcześniej też proponowana była miejscówka na brukówce na Wałach(prawostronna)

Jakby nie patrzeć, mile widziane są inne propozycje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za spota. Było miło i szkoda że tak szybko trzeba było się zawinąć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...