Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dziś odbył się zlot w Śniatowie. 1/4 ; zręcznościówka i grillowanko Zapraszam do galerii.

https://plus.google.com/photos/115291637038488089151/albums/5887587754433711809?partnerid=gplp0

Moje nowe cacko też złapał obiektyw. :wink: Zręcznościówka była gitarra :thumbup1:

Szczecin jest wioską z tramwajami - gdzie się nie obejrzysz to znajomi albo znajomi znajomych. Damian, na przykład Filipa i czołga znam ze strzelanek. :-)

Piotrek dziś o 20.00 eskadrowa u mnie aktualna. Może w końcu jakieś fotki walne swojej bo się zbieram do tego jakbym chciał a nie mógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eskadrowa, pod mostem pionierów. Wygoogluj i znajdziesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawobrzeżna strona, lecisz przez Cłowy i odbijasz na słonko :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że frekwencja się poprawiła bo były 3 autka :D:D no ja niestety miałem wesele więc nie dałem rady dojechać na następny weekend mam następne więc też odpadam, ale może coś w tygodniu?? dobrze byłoby chociaż ze 2 dni wcześniej coś ustalić bo na ostatnią chwilę to nie dam rady dojechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cysiek, nie ma to jak spontan :whistling:

Dlatego my miejscowi ze spontanem mamy dobrze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na pewno nie jest głupi pomysł. Pod warunkiem że zmieści się u Ciebie na podwórku około 10 aut - Grill u Cysia :decayed:

Według mnie lepszy grill u Ciebie niż na trasie gdzieś w "krzunach" pośród "ssaków leśnych" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dzisiaj poleciał na rozrząd, olej, czynnik i komplet filtrów. Okazało się że filtr paliwa jeszcze oryginalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja a6-ką póki co pass. wymontowałem pompę wspomagania kierownicy i wysłałem do laubera do regeneracji (całe zrzucanie przodu i takie tam...). do połowy przyszłego tygodnia na pewno jestem uziemiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...