Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja postaram się być.

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 179,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

może zajadę tylko będę po imieninach ojca więc nie wiem czy dam radę dotrzeć :D:D

Opublikowano

Czy jutro ktoś wybiera sie ktoś na spota?? Jak ostatnio byłem to nikt nie przyjechał więc nie wiem czy teraz jest sens jechać na darmo.

Gdyby ktoś był zainteresowany to mam lotkę s-line b6/b7, mogę ją mieć na spocie do oglądnięcia.

Opublikowano
Czy jutro ktoś wybiera sie ktoś na spota?? Jak ostatnio byłem to nikt nie przyjechał więc nie wiem czy teraz jest sens jechać na darmo.

Gdyby ktoś był zainteresowany to mam lotkę s-line b6/b7, mogę ją mieć na spocie do oglądnięcia.

Ja miałem być ale muszę znajomego do szpitala podrzucic ale we wtorek mogę być

Opublikowano

Ja na razie odpadam ze spotami - wakacje, rodzina, etc.

Opublikowano

ja to samo - wakacje, rodzina...

Opublikowano

ja ostatnio nie mam zupełnie czasu także też odpadam ze spotami na jakiś czas

Opublikowano

dobra w tym tyg odpadam padł mi dwumas :/

Opublikowano

Dzisiaj lipa ze spotu ?

Opublikowano

ja niestety praca (nocka)

Opublikowano

może w poniedziałek 05.08? Panowie mobilizacja nie było spotu już od miesiąca!!!

Opublikowano
może w poniedziałek 05.08? Panowie mobilizacja nie było spotu już od miesiąca!!!

Ja tym razem jak najbardziej jestem w SZN i mam czas :)

Opublikowano

Tylko że wały mają być przejezdne dopiero od środy.

Opublikowano

A dzisiaj ktoś chętny na spota ?

Opublikowano

Ja dzisiaj nie dam rady, ale jutro po 17 jestem wolny więc z chęcią wpadnę. Podajcie tylko miejsce i godzine.

Opublikowano
Tylko że wały mają być przejezdne dopiero od środy.

Spotkamy się pod estakadą :)

Dla przypomnienia, miejsce spotkania można zobaczyć TUTAJ :) Pod Mostem Pionierów w tym miejscu jest parking, który z poziomu Street View można zobaczyć TU

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

A dzisiaj ktoś chętny na spota ?

No i mini spocik udany :D Dziękuję za spotkanie i do zobaczenia kolejnym razem (jutro? ;) ).

Opublikowano

Udany udany :) tak jak mówiłem Arek postaram się być ale zależy od tego ile w pracy posiedze. Kurde jak wracalem cały czas słuchałem tego slupka i mnie irytowal:/ w następny weekend rozbieram go. Ps trzeba lyche jakaś spic hehe

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ----------

Jak coś to na która 20?

Opublikowano

Tylko dajcie znać o której jutro, żeby nie kwitnąć :)

Opublikowano
Jak coś to na która 20?

Może być 20, ja pewnie będę koło 19:30 bo nie będzie mi się opłacało wracać do domu przed spotem.

Opublikowano

Pod mostem tam ?

---------- Post dopisany 05-08-2013 at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany 04-08-2013 at 23:49 ----------

Dobra sprawdziłem grafik także koło 20 będę na eskadrowej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.