Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bede z kumplem, to do zobaczenia na miejscu :)

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 179,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

widzimy się o 20 pod mostem pionierów

Opublikowano

No no frekwencja rośnie :banan: niedługo zapelnimy parking na eskadrowej - 4 auta dobry początek Panowie zróbmy coś żeby było nas wiecej :banan:

Opublikowano

Spot fajny :)

Spoko za tydzień może ktoś jeszcze dołączy :)

PS. Miłosz ---> tu masz fotke View image: auto auta jak wygląda obniżone :) podaj mi namiary na tego gościa od płyty ochronnej pod silnik, bo chcę go znowu posadzić niżej :)

Opublikowano
tu masz fotke View image: auto auta jak wygląda obniżone :)

Wygląda o niebo lepiej :-) Musisz do tego wrócić!

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

ps. TUTAJ strona toru wyścigowego w DE :)

Opublikowano
Spot fajny :)

Spoko za tydzień może ktoś jeszcze dołączy :)

PS. Miłosz ---> tu masz fotke View image: auto auta jak wygląda obniżone :) podaj mi namiary na tego gościa od płyty ochronnej pod silnik, bo chcę go znowu posadzić niżej :)

łap : Osłona silnika aluminiowa alu Audi A4 B5 95-01 (3400968626) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

Dzięki panowie za linki :)

Opublikowano

To może by tak sppta zrobić w niedziele o 20?? Kto by się ewentualnie pisał??

Opublikowano

Jeśli będzie na wałach, to wracając z centrum z chęcią wpadnę. W sumie pod mostem pionierów też mi po drodze przez zdroje.

Opublikowano

Wały są ok ale w weekend bardziej mogę się określić czy będę

Opublikowano

Dawno mnie tu nie było ale widzę że cosik się rusza :D a że jestem obecnie w SZCZ nawet dziś moge sie spotkać :D

Opublikowano

Proponuję jutro czyli w czwartek o 20.00 na Wałach (brukówka "wjazdowa")

Opublikowano

chetnie podjade mimo ze mam dyżur do 19 w pracy ale dam rade także czwartek 20:00 wały na brukówce

---------- Post dopisany at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany at 12:18 ----------

Pany a może dzisiaj pod mostem Pionierow bo zwalniam sie szybciej i na 20:00 by mi bardzo pasowało a Wały jeszcze zamkniete

Kto chętny podpisywać się

Opublikowano

Może się pojawię dzisiaj, a jutro nie mam czasu wyskoczyć na wały.

Opublikowano

ok wiec ja skrzykuje chłopaków by też wpadli :D na jutro :D

Opublikowano

jutro powinienem zawitać :)

Opublikowano

ok to jutro Wały ewentualnie Pionierów

Opublikowano

trooky też ma być wiec jeszcze suchego trzeba skołować :D bedzie jutro wspierany klub A4 przez A6 i być może A8 :D

Opublikowano

Wały chyba do końca tygodnia mają być zablokowane.

Jak będzie spot pod mostem pionierów to też się pojawię :D

Opublikowano
trooky też ma być wiec jeszcze suchego trzeba skołować :D bedzie jutro wspierany klub A4 przez A6 i być może A8 :D

No i za***iście w końcu jakiś konkret spot sie szykuje

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ----------

Ps wały niby jeszcze poblokowane bo sprzątają syf i karuzele po Ttsr a więc jutro Pany spotykamy sie na eskadrowej pod mostem długim każdy wie gdzie to jak co ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.