Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

ja wiem czy jest sens na tym parkingu do admiralskiej jest ok 2 km i to 3 pasmową drogą i też jest spoko parking i to nad wodą :D:D

---------- Post dopisany at 11:50 ---------- Poprzedni post napisany at 11:49 ----------

a kolejny spot? może jakaś propozycja albo jakiś stały termin??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Myślę że stały termin trzeba ustalić. Kto będzie mógł przyjechać to przyjedzie a kto nie to na następny. Ważne żeby był stałe termin i miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem czy jest sens na tym parkingu do admiralskiej jest ok 2 km i to 3 pasmową drogą i też jest spoko parking i to nad wodą :D:D

Eskadrowej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niedziela 20.00 jest OK. Pamiętam, że parę lat temu robiliśmy spot raz w miesiącu i sprawdzało się - było więcej obecnych ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za moich czasów spoty były na parkingu Castoramy na Ku Słońcu, ale postawili tam Mc śmietnik. Poza tym czasy się zmieniły, nowi ludzie, lepsze fury etc.

Dotychczasowa miejscówka jest OK. Cisza, spokój, sami audimaniacy i........ wędkarze.

Przy wybieraniu miejsca na spoty trzeba między innymi wziąć pod uwagę:

1. żeby było kilka opcjonalnych miejsc spotu, oczywiście miejsce wybrane przed każdym spotem + ew. opcja nr 2 w razie czego (nie każdemu będzie pasować dany termin lub miejsce)

2. żeby każdy lub większość miała mniej-więcej taką samą odległość do miejsca spotu

3. nasze auta są popularne wśród złodziei, a to znaczy że miejsce na ul. Eskadrowej jest bardzo ustronne (co nie oznacza że nie będzie tam spotów). Chcę tylko Was wyczulić na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Arku eskadrowa mój błąd i ja jestem za tą miejscówką ewentualnie proponuje raz w miesiącu wypad poza miasto tzn grill itp. godzina wydaje mi się że 18 będzie git ponieważ 20 to troszkę późno godzinka spot i zanim wrócę do domu to będę ok 22 w chałupie trochę późno

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

a to moja propozycja na wypad poza miasto optymalnie jeśli chodzi o dojazd z każdego kierunku: Szczecin, Nowogard, Stargard

ef2782dc705137c5med.jpg

a6a97ec34cd231b5med.jpg

---------- Post dopisany 26-05-2013 at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany 23-05-2013 at 23:20 ----------

i temat umarł jak zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem podjechać ale było cotygodniowe niedzielne spotkanie bmw klub szczecin na błoniach o 19:00 więc nie dałem rady.

p.s

09.06.2013 jest zlot na śniatowie koło kamienia pomorskiego, wstęp bezpłatny, będzie sporo autek do konfrontajci na ćwierć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na spot dzisiaj na Eskadrowej o 19.00 ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wpadne na spot za min półtora miecha ale już wiem że niedziela o 20 odpada bo mamy spoty szanuj-się.pl i ogólnie jest to termin w którym dużo grup się spotyka w różnych miejscach.. to miejsce w którym byliście ostatnio jest całkiem opymalne, przerobiło już kilka klubów;)

Czasem spotykaliśmy się z A4 w gorszą pogodę na parkingu piętrowym turzynu.. może to być stałe miejsce jeżeli wszystkim pasuje dojazd w deszczowe dni..

Co do grilla ciekawie jest na głębokim bo jest miejsce na ognisko i parking na auta i również tam były spotkania A4:decayed:

a jeżeli chodzi o wyjazd za miasto na grila to proponuję, za ok półtora miesiąca jak wrócę :banan: wyjazd do trzebieży.. zmontujemy grila, można zabrać psa kota czy królika lub jakieś sprzęty wodne i spędzić ciekawie czas :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety impreza mi wypadła dziś o 19tej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzebież heh ja odpadam za dużo km. miejscówka na eskardowej jest również dobra na mokre dni bo jest pod mostem :D:D

---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

na grilla na głębokie się przebijać to nie jest optymalne bo od czorta km i całe miasto do przejechania i dlatego zaproponowałem poza miastem i tam ludzie chociażby ze świnoujścia i tym podobnych miejsc mieliby zdecydowanie bliżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...