Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chłopaki poszukuje uzywek oponek: 12.5 r20 (1200-20, 1300-20, 12,5-20, 335/80r20) bieznik nie musi być idealny, chodzi o to żeby oponki nie miały z 12lat bo guma wtedy jest ostro popękana:kwasny:.

Gdzie moge dostać takie oponki w Szczecinie, Statgardzie Szcz, lub gdzieś w okolicach ?

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 179,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ależ tu cicho!!!!

może jakaś lista na śniatowo??

1. Cysiu

2.

3.

4.

---------- Post dopisany 27-03-2013 at 12:31 ---------- Poprzedni post napisany 23-03-2013 at 17:08 ----------

widzę że dużo ludzi się wybiera

Opublikowano

Jakiś spocik na 7.04???

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Opublikowano

:hi:

Zdrowych i wesołych świąt Pany......

Opublikowano

Nawzajem :thumbup:

Tapnięte z SGS III

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Chłopaki poszukuje uzywek oponek: 12.5 r20 (1200-20, 1300-20, 12,5-20, 335/80r20) bieznik nie musi być idealny, chodzi o to żeby oponki nie miały z 12lat bo guma wtedy jest ostro popękana:kwasny:.

Gdzie moge dostać takie oponki w Szczecinie, Statgardzie Szcz, lub gdzieś w okolicach ?

Spróbuj tam:

Wulkanizacja

Mieszka I 80

Szczecin

(teren Wutechu)

pytaj o Piotrka

lub tam:

Ler-Opony, Szczecin, ks. Warcisława 30

pytaj o Rafała

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jakieś spoty to w naszych okolicach są bo tutaj widzę że nic się nie dzieje

Opublikowano

Zdaje się że 28 jest w Makowicach :wink:

Opublikowano

na lotnisku??

Opublikowano

Niom :wink: masz zresztą info w którymś z tematów w naszej grupie.

Ja na pewno odwiedzę Wilcze Laski 12.05 :decayed:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

nie wiem nie mogę nic znaleźć na ten temat

Opublikowano

Nazwa tematu: IV urodziny SKM :wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

28 kwietnia niedziela 1/4 mili makowice legalne z pomiarem czasu, wyjazd ze szczecina spod reala na słonecznym o 9:00

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

dzieje się tu coś jeszcze??

Opublikowano

12.05 Wilcze Laski :wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

mam taką propozycję: widziałem już niejedne wpisy ludzi z zachodniopomorskiego że chętnie by się spiknęli od czasu do czasu, ale jakoś nic u nas się nie dzieje, nigdy nikt nie ma czasu albo jak już jest inicjatywa to nie wiadomo czemu sypie się w finale.

podpatrzyłem na jednym z forów innej marki że chłopaki spotykają się regularnie nawet dwa razy w tygodniu i to już od bardzo długiego czasu (i zawsze ktoś przyjeżdża). trzeba przyznać że dosyć prężnie działają. miło by było pobudzić do życia i grupę VW w Szczecinie.

proponuję ustalić termin oraz miejsce spotów raz w tygodniu. nie będzie to ani za często żeby się znudziło ani za rzadko żeby ludzie zapomnieli o grupie. poniedziałek przestanie nam się w końcu kojarzyć z "...o ja p@$#&@lę, znowu w poniedziałek do roboty...", tylko z miłym poniedziałkowym wieczornym spotem na którym będziemy mogli pogadać o pierdołach, pochwalić się nowymi modami w furkach czy też wymienić się jakimiś doświadczeniami

niech to będzie poniedziałek godzina 19:00 na Wałach Chrobrego (a dokładnie na ul. Admiralskiej (tam jest zawsze sporo miejsca))

wsp. geograficzne: 53°25'50,5'' 14°34'00,6''

mapka:

8d769e97729d8de2.jpg

co wy na to??

Opublikowano

jestem za ale pod warunkiem że będzie to np słoneczne bo dygać do samego centrum to mi się nie opłaca a tak byłoby chyba sprawiedliwie gdyż ja bym przejechał 40km a ludzie z centrum 10-15 ale miastem i wtedy dla ludzi ze Stargardu i okolic też byłoby wygodniej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.