Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

Co ta ekipa ze Szczecina tak wymarła. Jakiś spot można by było wykombinować... Pisał by się ktoś np. za tydzień w niedziele??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ooo nie zwróciłem na to uwagi... to może w sobotę albo w niedzielę ale tydzień po święcie zmałych czyli to będzie chyba 8go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjątkowo w ten weekend odbędzie się aż kilka imprez motoryzacyjnych, informacje i zaproszenia oczywiście są na facebooku ale nawet ja straciłem w tym orientację dlatego założyłem ten temat żeby była rozpiska ułatwiająca :-)


05.12.2015 g.20:00 Chociwel: Audi Klub Szczecin organizuje integracyjny spot dla wszystkich marek,

"Witam.

Chcieli byśmy zaprosić wszystkich motomaniaków na Mikołajkowego Spota!! Nie ważne czy masz Audi czy fiata, zapraszamy wszystkich maniaków motoryzacji!! Przebierajcie się za mikołaja/mikołajki/renifery, przebierajcie swoje auta i wpadajcie! Zrobimy wspólne ognisko by nikt nie zamarzł! A o pólnocy z soboty na niedziele ( z 5 na 6 grudnia) wyruszymy wszyscy na Szczecin.

Zapraszamy !!"


05.12.2015 g.23:00 C.H. Ster ul. Ku Słońcu Nocna Jazda Szczecin

"Długo oczekiwany i obiecany SPOT NJS już w tę sobotę!

Po staremu, jak za dobrych czasów. Spot, przejazd, foty.


Start: 23:00


Gdzie: Parking C.H. Ster na Ku Słońcu


Przejazd: 23:45


Trasa przejazdu: CH Ster - Europejska - Mieszka I - Aleja Piastów - Aleja Wojska Polskiego - Szafera - Parking Arena Azoty


W głębi serca wierzymy, że frekwencja dopisze i wrócą czasy dobrej Nocnej Jazdy ;)


Zapraszajcie znajomych, niech wszyscy się dowiedzą o spocie!


Przyjechać może każdy. Czekamy ;)


Jeśli macie pytania - piszcie na stronie wydarzenia.


DO ZOBACZENIA NA MIEJSCU!"


06.12.2015 Niedziela g.12:00 Chociwel - Driftingowe Mikołajki, organizuje tradycyjnie Drift Szczecin


12.12.2015 g. 18:00 Top Shopping Szczecin Słoneczne, Illegal Szczecin

"Siemanko! Pragniemy zaprosić wszystkie grupy ze Szczecina, oraz każdego fana motoryzacji na ostatni CarShow w tym roku w Szczecinie. Wiemy, że większość z Was posiada już sety zimowe, ale chyba każdy z uczestników będzie brał to pod uwagę. Dawno nie było wydarzenia, gdzie każdy z fanów motoryzacji z naszego miasta mógł przejść się po parkingu i pogadać o projektach. Ubierajcie się ciepło, bierzcie termosy, przyjeżdżajcie, róbcie zdjęcia, pytajcie i bawcie się dobrze! (y)"




:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczecin i okolice wymarł ponieważ albo ktoś zmienił auto albo ktoś zmienił pracę i wyjechał za granicę i w taki prosty sposób ludzi już nie ma i grupa szczecińska po prostu wymarła śmiercią naturalną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie co prawda marka nie ma znaczenia tu chodzi bardziej o ludzi ponieważ my jeszcze czasami się spotykamy starą ekipą mimo tego że nie którzy nie mają audi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kotleta to chyba zrobi się zgnilizna. Można by się spotkać... O ile dobrze pamiętam to na Azotu Arena w weekend ma być Motoshow. Dobra miejscówka i oprawa na spota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią również podjadę jak tylko dopieszczę moją Audiczke ;)

Edytowane przez sebcia0611
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema miał by ktoś chwile żeby oblukać mi auto? zabytkowe audi, przez telefon idealne a nie chce sobie zrobić wycieczki bo jednak kawałek mam :wink: Stargard Szczeciński

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to może w piątek [emoji106]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do fotek to chętnie i nawet by się spotkać, tylko muszę ogarnąć kwestie progów od S4. Pomalowane w kolor już czekają na montaż, z tym że nie bardzo wiem jak się za to zabrać by miało ręce i nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...