Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VW Multivan T4 albo MB Vito


Filutek

Rekomendowane odpowiedzi

kumpel mial T4 z przebiegiem 450tys.taka kupil,zrobil nim 300tys. i to w ciezkich warunkach 1.9tdi(2 razy w tyg.polska-norwegia wozil alkochol itp.auto obciazone konkretnie)i powiem przez ten okres co mial to jedynie sruba kola pasowego sie ukrecila i turbina padla,tak tylko lal paliwo,rozrzad i wiadomo tarcze klocki i lozyska i auto dalej jezdzi bo kupil je znajomy......w firmie mamy T5 2,5,dosc przyjemne autko w jezdzie i eksploatacji na budziku ma 230tys.ale od nowosci nic przy nim nie bylo grzebane,jedyna wada to ta ze autko na sporo malych pecherzy rdzy,nie wiem czy ocynk sie im nie udal ale autko mimo mlodego wieku zaczyna brac korozja,klapa-dzwi na rogach-dzwi rozsuwane niby male te pecherze ale drazni jak cholera......

vito tez przyjemne autko mowie o starszych rocznikach znajomy ma do dzis auta z niemcowni ciaga laweta,zrobil nim 150tys(przy kupnie mial 230tys.)i poza eksploatacja tez nic nie robi(zwykly diesel)mulowaty jak cholera ale jezdzi bezawaryjnie

z blacha tez nie ma problemu w porownaniu do swojej e-klasy z 99r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było T4 nie miało w sobie 1.9TDI żaden rocznik czy wersja(fabrycznie)

to teraz ja troche z innej beczki. jakie silniki byly montowane w T4 i Vito :mysli:

ja też przyjemniejszy w środku :kox:

:polew:

a co ma Vito w środku,czego niema Multivan :co:

znajdz multivana z skóra albo pleumatycznym zawieszeniem viano pneumatyke ma kazde a i skóry bardzo czesto sie zdarzaja

http://allegro.pl/item880487340_vw_t4_oryginalna_caravelle_skora_navi_automatic.html

http://allegro.pl/item893691932_vw_t4_multivan_wnetrze_highline.html

ta wersja miała prawie zawsze,często jasne do ciemnej blachy to jak s-line w Audi. Nie rozumiem po co w busie pneumatyczne zawieszenie tym bardziej,że jest mega wygodny i świetnie się prowadzi. Do tego miękka deska, a plastiki na najwyższym poziomie wytrzymałości.

Po zatem mówimy tu o Vito,a nie Viano :cool1::rolleyes:

Ranking awaryjności

http://www.autocentrum.pl/adac/rankingi_awaryjnosci_vany.html

http://moto.pl/MotoPL/1,88389,4084925.html

http://wysokieobroty.moto.pl/auto/1,72135,2248128.html

Ogólnie to tak jakby porównywać A4 z Mercem C klasą.

Przejedź się kilkoma i porównaj. :hi:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 20:19_________________________________________________

auto przed ostatnim liftem ma nowy pysk,a stare zegary zielone i trochę inną deskę jak mój.

Silnik 102KM czips na 130KM najłagodniejszy, nie robi najmniejszego wrażenia na motorowni.

W Multivanach były tylko 2 silniki 2.5 tdi 102 i 150 KM[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 20:24_________________________________________________W Polsce masz taniej :decayed:

http://allegro.pl/item880271122_caravelle_long_2_5tdi_131ps_xenon_hak_2500kg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie Multivan a Caravelle, a te są tańsze :naughty: za to ma klimę i webasto :good:

to prawie to samo Multivan ma łóżko. Tyle,że ten był bity, albo nieźle skręcony przebieg,norma wśród handlarzy :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W T5 są ale w T4 niema, ale już 102PS fajnie jedzie bo skrzynia dobrze dopasowana i moment 285Nm robi swoje.

Nie wiem dlaczego tak piszą.

Mój miał gratisu 13PSów :naughty:

http://wysokieobroty.moto.pl/auto/1,72135,2248128.html tu masz jakie były

Widziałem kiedyś w Niemczech Policyjny 2.4TD,ale to prawdziwa rzadkość i nie wiem ile ma to koni.

Multivany seryjnie miały diesle 1.9TD 68KM,2.4D 78KM. 2.5TDI 102KM(od roku 96) i 150KM(od roku 99) inne moce to już prywatna wersja piszących ogłoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sama benzynka jak masz w Audi tez jest :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sama albo VR6? no i pewnie to fajnie jedzie ale ciężki sprzęt to pewnie spali trochę więcej jak audi.

no VR6 często jeszcze z synchro,to dopiero ssak :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sama albo VR6? no i pewnie to fajnie jedzie ale ciężki sprzęt to pewnie spali trochę więcej jak audi.

no VR6 często jeszcze z synchro,to dopiero ssak :decayed:

Tak jak mówisz ssak, chodź moje 2,8 mieści się w normie :>.

Niemam daleko to podjadę pooglądać ta T4 co ma 131 Ps to napisze co koleś opowiadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle,że po co to 2.8 zobacz jak 2.5 lata, Golf 3 1.9tdi nie jest wolnym samochodem

Volkswagen T4 TDI vs Golf 3 TDI

ale tak to na prawde wygląda w realu,próbowałem się kiedyś ze szwagrem w MK3tdi i do 150 nie odszedł mi nawet na metr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gili ja Ci pokaze multi z 99 roku który dopiero co przebił 200tys :tongue4: stoi u mnie na podwórku i służy tylko na wyjazdy weekendowe lub na narty.

Ostatnio nawet robilismy wspólny wyjazd z klubowiczami ze spotów Gliwickich na narty i nikt nie narzekał, webasto jest, klima dwu strefowa, lodówka itp.

Nic sie z nim nie dzieje wersja 2,5tdi 102km zrobiona na 130KM zbiera sie fajnie i V max tez jest ok :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gili ja Ci pokaze multi z 99 roku który dopiero co przebił 200tys :tongue4: stoi u mnie na podwórku i służy tylko na wyjazdy weekendowe lub na narty.

Ostatnio nawet robilismy wspólny wyjazd z klubowiczami ze spotów Gliwickich na narty i nikt nie narzekał, webasto jest, klima dwu strefowa, lodówka itp.

Nic sie z nim nie dzieje wersja 2,5tdi 102km zrobiona na 130KM zbiera sie fajnie i V max tez jest ok :naughty:

na allegro miałby 68tyś. km :decayed:

Wiem,że takie są przekręcałem na jesień Niemca, żeby mi sprzedał swojego miał niecałe 80tyś, 03'' rok pełna opcja Highline komputer dwie strefy ksenony,totalny ful, gościu ma firmę gdzie serwisuje przyczepy i kampery, kasy opór,a nie chciał sprzedać i kupić coś nowszego,myślę,że coś jest na rzeczy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gili ja Ci pokaze multi z 99 roku który dopiero co przebił 200tys :tongue4: stoi u mnie na podwórku i służy tylko na wyjazdy weekendowe lub na narty.

Ostatnio nawet robilismy wspólny wyjazd z klubowiczami ze spotów Gliwickich na narty i nikt nie narzekał, webasto jest, klima dwu strefowa, lodówka itp.

Nic sie z nim nie dzieje wersja 2,5tdi 102km zrobiona na 130KM zbiera sie fajnie i V max tez jest ok :naughty:

na allegro miałby 68tyś. km :decayed:

Wiem,że takie są przekręcałem na jesień Niemca, żeby mi sprzedał swojego miał niecałe 80tyś, 03'' rok pełna opcja Highline komputer dwie strefy ksenony,totalny ful, gościu ma firmę gdzie serwisuje przyczepy i kampery, kasy opór,a nie chciał sprzedać i kupić coś nowszego,myślę,że coś jest na rzeczy :wink4:

Hehe na allegro pełno takich rodzynków sam sprawdzałem 3 szt zanim na tego trafiliśmy to tamte miały pod 400tys a na liczniku magiczne 190tys :gwizdanie:

A z tą zmianą na nowszy model tez bym sie grubo zastanawiał bo podobno T5 juz nie jest takie bezawaryjne no i po ogledzinach wydaje mi sie ze jest ciut mniejsze(krótsze) od T4.

Mam upatrzonego multi od pewnej osoby W DE auto ma ori przebieg 120tyś ale są dwa minusy(auto z 97r ze starymi licznikami no i cena 7 tys euro ) wydaje mi sie z kosmosu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...