Treść opublikowana przez Ariel112
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
To wpadajcie na Krzywa 27.03.2011 jest otwarcie sezonu:)
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Niech sie wypowie reszta osób to miejsce i godzine sie ustali:)
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
To chociaż na śniegu możemy się spotkać i bokiem polatać
-
[B5 1Z] Wspomaganie pracuje skokowo
tak pompę wymieniłeś i teraz przekładnia wysiadła. Musisz teraz wymienić szybko przekładnie bo siądzie Ci pompa tak jak mi i bede podwójne koszty.Sprawdź czy na końcówkach kierowniczych nie masz popękanych tych gum.
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Czas najwyższy się nauczyć;p to jak jazda na rowerze:)
-
[B5 1Z] Wspomaganie pracuje skokowo
Kolego najprawdopodobniej masz uszkodzona cala przekładnie kierownicza.Mialem to samo.Koszt przekładni używanej 500zl Pamiętaj jak będziesz szukał przekładni to bierz to ZF.pozdro
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Możemy również zebrać ekipę i polecieć na narty,snowboard i co tam kto jeszcze chce . Niech każdy się wypowie
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Dobry pomysł jestem za,tylko podaj datę i godzine:)
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Tatra zawsze była i będzie królem off roadu
-
[B5 AFN] A4 Avant TDI-Ariel
Z przykroscia muszę sprzedać swoja furkę.Jakby był ktoś chętny do pisać na priv:)
-
Spoty wrocławskie
Poszukuje kierowce na ciężarówkę we Wrocławiu na budowę obwodnicy.Pilne!!!!! Więcej info na priv
-
Pracy szukam
Poszukuje kierowcy na ciężarówkę we Wrocławiu. Jeździ się ciężarówka po budowie obwodnicy wrocławia.Więcej info na priv
-
Audi a3 150km?
Właśnie ze TDI.Kurde nie pamiętam w jakiej gazecie jak wrócę do szkoły to zrobię zdjęcie i tu wkleję.Nie nie żadna z tych gazet:)
-
Audi a3 150km?
Dam sobie rękę uciąć ze jest taki silnik wczoraj czytałem gazetę i tam były wszystkie silnik audi A3 i był silnik 150km.
-
Audi a3 150km?
Byly takie silnik w A3 od 2000r.
-
CB - alan 109 - warto? jeśli nie.. to może coś innego.. ?
Ja mogę polecić radio "ALAN 109 + antena PRESIDENT FLORIDA" jestem bardzo zadowolony:).
-
VW Multivan T4 albo MB Vito
Kolego jeśli kupić Vito to tylko w benzynie nie kupuj CDI bo wejdziesz tylko w niepotrzebne koszty.Mam vito i odradzam.Kup lepiej sobie T4 ;]
-
[B5 AFN] A4 Avant TDI-Ariel
Tak taki tuning;p to jest nowy "red carbon" :polew:
-
[B5 AFN] A4 Avant TDI-Ariel
maska była trochę zagięta,lampa,filtr.
-
[B5 AFN] A4 Avant TDI-Ariel
Witam chciałbym przedstawić moją A4.Rok produkcji 97/98 silniczek oczywiście 1.9TDI 110 km.Kupiłem ja uszkodzona ale powoli dochodzi do normalnego stanu:) Sprzedam swoja furę.cena 14,200. Więcej info na priv Wyposażenie: -4 jaski -climatronik -kierownica od S4 -fotele kubełki -czujnik parkowania z tylu -2 el.szyby -2 podłokietniki -Cb radio -gleba (zawieszenie H&R) -felga ori 15(zima) -pakiet oświetlenia -maska "carbon" :polew: - i to co inni w standardzie:) Plany: -lampy przód 2 lift+xenon -felga min 17" -ściema wszystkich szyb -wirus -lepsze audio-zrobione:> -pomalować maskę :polew: Foty: oglądać, oceniać, komentować itp:)
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Spot uważam za udany:) pozdro:)
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Koledzy z okolic Legnicy będzie na spocie który odbędzie się w ta niedziele (20.12.09) na bocznym parkingu Huty o godzinie 14.Wybiera się ktoś??
-
[ALL B5] Wymiana czujnika ABS
Niestety nie będzie Ci działa ten czujnik i nie będziesz miał ABS.
-
Spoty wrocławskie
Zbiornik to 65 litrów.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema jestem Ariel jeżdżę Audi A4 Avant 1.9 TDI 110PS.pozdro