Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co o tym sądzicie ? - nowy gril w starej budzie


Gość nuti

Rekomendowane odpowiedzi

już kiedys dawałem te zdjęcie grila w a4 b5 i np. mnie sie podoba.grubaśny grilek grubaśnie zrobiony.dlatego zapodam jeszcze raz bo akurat o ten sam klimat tu chodzi.

wszystko pięknie :cool:

alee, po pierwsze - tu nie jest tyko grill przerobiony

po drugie - za kasę wsadzoną w te przeróbki kupił bym sobie S4 :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość davido31

[/url]

wszystko pięknie :cool:

alee, po pierwsze - tu nie jest tyko grill przerobiony

po drugie - za kasę wsadzoną w te przeróbki kupił bym sobie S4

no to po kolei policzmy czy kupiłbys sobie S4?

GRIL-120 euro

KLAPA NA SILNIK-149 euro

P.ZDERZAK-399 EURO

POMALOWANIE KLAPY I ZDERZAKA 300 euro (licze jakby mi to pomalował kumpel tutaj)

z załozeniem to raczej bym dał radę sam więc koszt -0 euro

razem 968 euro. Napomknę ze błotniki zostają te same.mozna by zainwestować w nowe felasie ale większość forumowiczów lata na porzadnym felunku więc co do alusów jak to woli.Puentując, nie kupiłbyś sobie S4 za 1000 euro.Zainteresowanym tą przeróbką polecam do wgladu stronkę która jest na przedniej szybie tego wypaska.pozdrawiam[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2007, 23:24 _________________________________________________dorzucam fotke z innego ujęcia bo chyba opyla się dac te około 1000 euro niz 2500 za tą kichę z ALLEGRO

e2c3e24050fa7566.jpg

:a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRIL-120 euro

tutaj cena grilla 2500 zł :grin:

fajne masz ceny, za 1000 euro pewnie sporo ludzi zrobiłoby przeróbkę, ciekaw jestem jaka byłaby cena, jakby przyszło co do czego :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość davido31

zapodam linki do tych części i jakby znalazł sie jakiś ziom szprechający to dowiemy się czegoś więcej

http://www.carlinetuning.com/content/05_CarLine-Design/Audi/Audi_A4_B5/AudiA4_B5_Front_CI.php

http://www.carlinetuning.com/content/05_CarLine-Design/Audi/Audi_A4_B5/AudiA4_B5_Front_CJ.php

http://www.carlinetuning.com/content/05_CarLine-Design/Audi/Audi_A4_B5/Single_Frame_Grill_A6.php

ja to bym chciał wiedzić jak sie klapę otwiera, czy tak samo,czy trzeba rezać.ale znając szkopów to chyba problemu nie będzie.od dłuższego czasu chodzi za mną żeby tak sobie zrezać "cochazo" :grin::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puentując, nie kupiłbyś sobie S4 za 1000 euro.

Koledze raczej chodziło o to że dołoży do ceny za A4 to 1000 euro i ma S4. Co do tych profesjonalnych części i przeróbek za 1k euro to nawet fajnie to wygląda. Ale osobiście bym sobie nie przerobił. Obecnie mam ori B5 i zderzaczek od RS4 i jak dla mnie to jest optymalne rozwiązanie :smiley: A na "brodę" jeszcze się napatrzycie jak wymienicie autka na nowsze modele :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co o tym sądzicie, czy warto wywalać tyle kasy ?

Wg.mnie zbędna operacja ..A4 wyglada bez polotu , juz lepiej zrobić przeszczep profi ala Icemen , lub przód RS ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do b5 lipa, ale do b6 jakby dobrze zrobic,,,

to by sie juz zgadzało wyglada juz całkiem przyzwoicie na B6 :grin:

na B5 to pomyłka :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem bo naprawdę ładnie w B6 to wygląda :wink: Nawet nie wiem czy nie lepiej niż w B7 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...