Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Kiedy otwiera się poduszka powietrzna?


pkowal007

Rekomendowane odpowiedzi

Czy orientuje się ktoś z Was czy poduszka powietrzna otworzy się gdy się nie ma zapiętych pasów? Wiem że system SRS jest powiązany z pasami, i kiedy pasów nie mamy zapiętych to poduszka się nie otworzy.

Ale w mojej A4 z '96 roku tego systemu nie mam. Tak więc gdy nie zapnę pasów to otworzy się poducha czy nie?

A i czy jest określona jakaś siła przy które poduszka się otwiera? Od jakiejś określonej prędkości w górę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poduszka sie otworzy bez wzgledu na predkosc tylko zalezy to od przeciązenia wzdłuznego z odstepstwem 25 stopni od osi pojazdu, gdzies spotkałem sie ze takie przeciazenie wystepuje przy uderzniu w przeszkode sztywna z predkoscia ponad 25km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O świetnie :cool1: Chciałem mniej więcej znać prędkość. Wiem, że to wszystko jeszcze zależy od sytuacji ale interesowało mnie to względem nieruchomej przeszkody.

A co z pasami?? :mysli:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 12:16_________________________________________________Haloo... koledzy, naprawdę nikt się nie orientuje czy poduszka wystrzeli przy nie zapiętych pasach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystrzeli, wystrzeli a nawet były przypadku wystrzału na postoju.

Kilka ładnych lat temy w Rzeszowie był wystrzał poduszki powietrznej na postoju a dziecko, które było wtedy na przodnim siedzieniu zostało mocno pokiereszowane. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...