Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Ogrzewanie tylniej szyby Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy ktoś może z tu zgromadzonych mobilków orientuje się jak działa automatyczne wyłączanie ogrzewanie tylniej szyby?

Wcześniej nie było problemu i jak szyba się nagrzała to się ogrzewanie wyłączyło... przestało mi to działać i skończyło się na tym, że mi szyba pękła sama z siebie z przegrzenia (+ mróz na dworze).

Czy tam jest jakiś czujnik czy na zasadzie jakiś oporników to działa?

Opublikowano

nie jestem do końca pewny czy chodzi tu o automatyczne wyłączanie... ale parę przypadków wystrzelenia tylnej szyby było (znajomy miał w octavii) - a wcale długo się nie grzała - zwarcie jakieś... po wstawieniu nowej wszystko OK.

Opublikowano

Nie pisac bajek o zwarciach. Ogrzewanie tylnej szyby to tylko grzałka naklejona bezpośrednio na szybę, wyłączane jest samoczynnie po kilkunastu minutach (czasówka wbudowana we włącznik ogrzewania). Jeżeli czasówka się nie wyłączy to może przegrzać szybę...i mamy wydatek :(.

Opublikowano

W instrukcji obsługi jest wyraźnie napisane że ogrzewanie chodzi 10 minut

Opublikowano

Nie pisac bajek o zwarciach. Ogrzewanie tylnej szyby to tylko grzałka naklejona bezpośrednio na szybę, wyłączane jest samoczynnie po kilkunastu minutach (czasówka wbudowana we włącznik ogrzewania). Jeżeli czasówka się nie wyłączy to może przegrzać szybę...i mamy wydatek :(.

tylko że w znanym mi przypadku po ok. 30 sekundach od włączenia szyba zrobiła się biała i po kilku sekundach wybuchła :naughty: więc bajki bajkami a rzeczywistość rzeczywistością...

Opublikowano
  • Autor

No tak kolerzy tylko, że instrukcje mam w języku niemieckim (może ktoś ma w pdf-ie?).

Co jednak zrobić, gdy czasówka nie działa? Jest to jakiś czujnik czy w komputerze jakiś błąd trzeba skasować? Czy ktoś wie jak to dokłądnie jest rozwiązane?

Opublikowano

W instrukcji obsługi jest wyraźnie napisane że ogrzewanie chodzi 10 minut

Dokładniej rzecz biorąc w instrukcji jest napisane tak:

"Przy temperaturach zewnętrznych powyżej 0°C ogrzewanie tylnej szyby wyłącza się samoczynnie po około 10 min."

Czyli jeśli temp. zewnętrzna jest niższa niż 0°C, to szyba grzeje cały czas.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano
  • Autor

Dzięki w takim razie będę musiał to zweryfikować jak temperatura będzie wyższa :)

Czego na razie sie nie spodziewam :tongue4:

Opublikowano

Czyli jeśli temp. zewnętrzna jest niższa niż 0°C, to szyba grzeje cały czas.

nie zupełni mi przy tych temperaturach jakie są teraz -10 ogrzewanie się wyłącza ale nie wiem po jakim czasie

Opublikowano

nie zupełni mi przy tych temperaturach jakie są teraz -10 ogrzewanie się wyłącza ale nie wiem po jakim czasie

I to by się zgadzało z tym, co jest napisane w instrukcji do A4 B5:

"Ogrzewanie tylnej szyby wyłącza się automatycznie po około 10 minutach."

Czyli w B5 działa to trochę inaczej niż w B6.

--

Pozdrawiam.

Sławek

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

u mnie chyba też cały czas grzeje teraz na mrozach nie chce się wyłączyć samo

Opublikowano

Po prostu trzeba pamietac o wylaczaniu i bedzie bezproblemowo.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.