Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Które a4 byście wybrali??


bushi

Rekomendowane odpowiedzi

jak 1.8 bez turbiny to wolalbym diesela zawsze mozna go ladnie wykrecic chipem

ale jak benzynka to juz wieksza ja mam 2.6 V6 na gazie i jest super

wysoki moment jak w dieselu a pali niewiele wiecej niz 1.8 na gazie !

1.6 moim zdaniem do a4 to zupelnie bez sensu ! zbyt ciezkie auto i jak sie nadrabia w jezdzie deptaniem to odbije sie na takim samym splalaniu jak w duzym silniku

pozdrawiam

P.S> the best bedzie quattro 2.8 V6 na sekwencji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za odp. ale zastanawiam się który jest b. dynamiczniejszy 1,8 benz czy 1,9 TDI??? w książce lepiej wypada 1,8. A jeszcze jedno czy TDI-iki nie są bardziej awaryjne przedlądając forum to masa wątpliowści i problemów z TDI?? ( bez obrazy użtkownicy TDI hehheh :wink: ) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za odp. ale zastanawiam się który jest b. dynamiczniejszy 1,8 benz czy 1,9 TDI??? w książce lepiej wypada 1,8. A jeszcze jedno czy TDI-iki nie są bardziej awaryjne przedlądając forum to masa wątpliowści i problemów z TDI?? ( bez obrazy użtkownicy TDI hehheh :wink: ) pozdrawiam

Pewnie suche dane przemawiaja na korzysc 1.8, ale jak TDI wyjedzie na trase to 1.8 daleko daleko z tylu zostanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno czy TDI-iki nie są bardziej awaryjne przedlądając forum to masa wątpliowści i problemów z TDI?? ( bez obrazy użtkownicy TDI hehheh :wink: ) pozdrawiam

wydaje Ci sie ..... :twisted: jezeli silniczek jest zadbany to problemow nie ma :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie suche dane przemawiaja na korzysc 1.8, ale jak TDI wyjedzie na trase to 1.8 daleko daleko z tylu zostanie :D

Hmm nie spieram się tylko podaje jak mówisz suche fakty z mojej książki od Audi 1,8 ma do setki 11 a 1,9 11,7 niby nic ale jest chociaż w dislach jest jak czytam duży wybór co do mocy sil jaki jest najbardziej popularny TDI???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie suche dane przemawiaja na korzysc 1.8, ale jak TDI wyjedzie na trase to 1.8 daleko daleko z tylu zostanie :D

Hmm nie spieram się tylko podaje jak mówisz suche fakty z mojej książki od Audi 1,8 ma do setki 11 a 1,9 11,7 niby nic ale jest chociaż w dislach jest jak czytam duży wybór co do mocy sil jaki jest najbardziej popularny TDI???

Ze starych - 1Z , z nieco młodszych - AFN, z bardziej młodszych AWX , z najmłodszych - czort wie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ja moge...ale jak chcesz od baskeciora :P

zaraz wkleje:D

[ Dodano: 2006-07-01, 00:45 ]

moc kW/KM v-max manual v-max auto 0-80m 0-80a 0-100m 0-100a

FWD

55kW(75KM) 170km/h ---km/h 10,4s ---- 16,1s ----

66kW(90KM) 182km/h 175km/h 8.8s 9,7s 13,5s 14,8s

81kW(110KM) 195km/h 192km/h 7.6s 8.8s 11,3s 12,8s

85kW(115KM) 200km/h 196km/h 7.2s 7.8s 10.5s 11,9s

110kW(150KM)220km/h 214km/h 6.4s 6,7s 9.0s 9,8s

quattro

81kW(110KM) 192km/h ---km/h 8.0s ---s 12.0s ---s

110kW(150KM) 216km/h 212km/h 6.3s 7.1s 9.4s 10.4s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ja moge...ale jak chcesz od baskeciora :P

zaraz wkleje:D

[ Dodano: 2006-07-01, 00:45 ]

moc kW/KM v-max manual v-max auto 0-80m 0-80a 0-100m 0-100a

FWD

55kW(75KM) 170km/h ---km/h 10,4s ---- 16,1s ----

66kW(90KM) 182km/h 175km/h 8.8s 9,7s 13,5s 14,8s

81kW(110KM) 195km/h 192km/h 7.6s 8.8s 11,3s 12,8s

85kW(115KM) 200km/h 196km/h 7.2s 7.8s 10.5s 11,9s

110kW(150KM)220km/h 214km/h 6.4s 6,7s 9.0s 9,8s

quattro

81kW(110KM) 192km/h ---km/h 8.0s ---s 12.0s ---s

110kW(150KM) 216km/h 212km/h 6.3s 7.1s 9.4s 10.4s

Wszystko ślicznie, ale gdzie AWX ? :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj AJM wymiata jak szalony :cool: 210 licznikowe leci spokojnie, 215 tez mu sie zdarzylo 0-100 nie mierzylem (a i tak stoperem by to nic nie dalo), tak samo elastycznosci. Jest troszke szybszy niz AFN(110KM)

bushi, mozna by duzo pisac, ale chyba juz tyle wypowiedzi bylo na temat TDI, ze nie ma sensu ktotko- po miescie masz osiagi podobne jak w 1.8, na trasie czujesz sie jak w w V6, a na stacji beznynowej jak w seicento (a moze nawet i lepiej)

na trasie jak zrobisz spalanie 6.5l/100 to znaczy ze jechales jak szalony!! Naprawde szybka trasa z nad morza prawie 800km (z tego 250 autostrada na maxa i 2 duze miasta bez obwodnicy-poznan i wroclaw)) w 7h, spalanie 6l/100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Murzyn a jak się ma do tego praktyka czyli jakie w praktyce mają osiągi wasze TDI???Pozdrawiam

najlepiej to jak sie sam przejedziesz TDI ... jazda takim autkiem jest zupelnie inna niz benzyna ..... nie jest to autko wyscigowe ale dake ogromna przyjemnosc z jazdy .... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Murzyn a jak się ma do tego praktyka czyli jakie w praktyce mają osiągi wasze TDI???Pozdrawiam

najlepiej to jak sie sam przejedziesz TDI ... jazda takim autkiem jest zupelnie inna niz benzyna ..... nie jest to autko wyscigowe ale dake ogromna przyjemnosc z jazdy .... :twisted:

Wiem coś o tym.... :wink: całe życie jeżdziłem benzyniakami na gaz. Nigdy nie mów nigdy... :mrgreen: ale jeśli będę zmieniał auto to tylko na TDI :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Murzyn a jak się ma do tego praktyka czyli jakie w praktyce mają osiągi wasze TDI???Pozdrawiam

najlepiej to jak sie sam przejedziesz TDI ... jazda takim autkiem jest zupelnie inna niz benzyna ..... nie jest to autko wyscigowe ale dake ogromna przyjemnosc z jazdy .... :twisted:

Wiem coś o tym.... :wink: całe życie jeżdziłem benzyniakami na gaz. Nigdy nie mów nigdy... :mrgreen: ale jeśli będę zmieniał auto to tylko na TDI :razz:

do takiego samgo wniosu doszedlem po przejechaniu pierwszych 400km swoja niunia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj AJM wymiata jak szalony :cool: 210 licznikowe leci spokojnie, 215 tez mu sie zdarzylo 0-100 nie mierzylem (a i tak stoperem by to nic nie dalo), tak samo elastycznosci. Jest troszke szybszy niz AFN(110KM)

bushi, mozna by duzo pisac, ale chyba juz tyle wypowiedzi bylo na temat TDI, ze nie ma sensu ktotko- po miescie masz osiagi podobne jak w 1.8, na trasie czujesz sie jak w w V6, a na stacji beznynowej jak w seicento (a moze nawet i lepiej)

na trasie jak zrobisz spalanie 6.5l/100 to znaczy ze jechales jak szalony!! Naprawde szybka trasa z nad morza prawie 800km (z tego 250 autostrada na maxa i 2 duze miasta bez obwodnicy-poznan i wroclaw)) w 7h, spalanie 6l/100

Murzyn twoja wypowiedz upewniła mnie w jednym chcę zmienić na TDI nie chodzi mi o ekonomikę ale ten text z cyt :...na trasie czujesz sie jak w w V6," zabiłe mnie w sensie pozytywnym ( masz dar przekonywania :mrgreen: ) mimo przywiązania do swojego " Władcy Pierścieni już wystawiłem go na aukcjach jak pójdzie to TDI murowany :!: Ale ty mi będziesz radził jak i co wybrać :lol: Pozdrawiam serdecznie liczę że uż niedługo w TDI-mani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj AJM wymiata jak szalony :cool: 210 licznikowe leci spokojnie, 215 tez mu sie zdarzylo 0-100 nie mierzylem (a i tak stoperem by to nic nie dalo), tak samo elastycznosci. Jest troszke szybszy niz AFN(110KM)

bushi, mozna by duzo pisac, ale chyba juz tyle wypowiedzi bylo na temat TDI, ze nie ma sensu ktotko- po miescie masz osiagi podobne jak w 1.8, na trasie czujesz sie jak w w V6, a na stacji beznynowej jak w seicento (a moze nawet i lepiej)

na trasie jak zrobisz spalanie 6.5l/100 to znaczy ze jechales jak szalony!! Naprawde szybka trasa z nad morza prawie 800km (z tego 250 autostrada na maxa i 2 duze miasta bez obwodnicy-poznan i wroclaw)) w 7h, spalanie 6l/100

Murzyn twoja wypowiedz upewniła mnie w jednym chcę zmienić na TDI nie chodzi mi o ekonomikę ale ten text z cyt :...na trasie czujesz sie jak w w V6," zabiłe mnie w sensie pozytywnym ( masz dar przekonywania :mrgreen: ) mimo przywiązania do swojego " Władcy Pierścieni już wystawiłem go na aukcjach jak pójdzie to TDI murowany :!: Ale ty mi będziesz radził jak i co wybrać :lol: Pozdrawiam serdecznie liczę że uż niedługo w TDI-mani.

heh no dzieki...i jestem pewny ze nie bedziesz zalowal...dzis porzadzilem chwile 1.8T wrazenia podobne jak w moim TDI...tylko ze 2x wiecej pali...na potwierdzenie spytaj sie kolegow ze spotu chrzanowskiego jak wymiata moje malenstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...