Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Światła do jazdy dziennej Philips LED Daytime Lights

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

czy montował ktoś te światełka w zderzak Audi A4 B5 2000r

lightsr.th.jpg

jeśli tak to czy może się wypowiedzieć na temat tych świateł, ew. jakieś fotki???

[mod]Proszę używać prefixów[/mod]

Opublikowano

bardzo prosta ,latwa i przyjemna instrukcja montazu , zajmuje 40min ,tylko zakladac i jezdzic :>

Opublikowano
  • Autor

o montaż to się nie boję

interesuje mnie efekt i wygląd zamontowanych świateł :mysli:

Opublikowano

moze ktoś wrzuci tu jakąś fotke jak to wygląda :cool1: :cool1:

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

a jak ma się do tego prawo? panowie policjanci nie czepiają się diodek?

Opublikowano
  • Autor

jeżeli chodzi o to, to są one w pełni zgodne z polskim prawem

-jest homologacja

-zasada działanie jest zgodna z przepisami

należy je zamontować tak jak każe prawo i będzie:good: tylko drogie są :(

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

cześć, ja sobie kupiłem coś takiego http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=909904776 ,coprawda świecą troszkę inaczej niż te philip'sy ale to oryginalne hella dedykowane do a4 , oczywiście mają homologację dopuszczającą do ruchu jako światła dzienne więc jaśki mogą nas cmoknąć ... cena - no cóż jest przystępniejsza na naszym allegro bo w niemczech kosztują ok.140 euro

Opublikowano

Szymon napisz jaki to model świateł i ile za nie zapłaciłeś. Nieźle to wygląda.

Opublikowano

Szymek a czy na kloszu z przodu widnieją RL oraz E11 bo na aukcji na zdjęciu tego nie widać. Czy gołym okiem bez wyjmowania lampy gliniarz albo diagnosta odczyta te znaki. A na przeglądzie z założonymi światłami już byłeś?

Opublikowano

Na moich widnieją te opisy homologacji a na przeglądzie jeszcze z nimi nie byłem :hi:

Opublikowano

Dla mnie wiocha, ale o gustach sie nie dyskutuje :hi:

Szczególnie że już nawet widziałem z tym cudem pare Fiatów Uno i 80B4 :sick3:

Opublikowano

Jak dobrze ująłeś się nie dyskutuje wiec oszczędź :good: a po drugie temat nie dotyczyy fajnie czy nie :bicz:

Opublikowano

a ja podyskutuje o gustach. dla mnie doprawiane na siłę LEDy to wicha wioch.

dziękuję, dobranoc!

Opublikowano
  • Autor

nie chodzi o doprawianie LED na siłę,

nie chodzi o robienie wiochy jeżdżąc na włączonych światłach mijania + zwykłe białe diody za 15zł z Allegro (bo mnie też taki widok rozśmiesza)

chodzi o zastąpienie świateł mijania (zgodnie z przepisami) tymi właśnie LEDami, tak aby oszczędzić drogie żarówki, akumulator itp. itd.

[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 08:48_________________________________________________Szymoonk

1. mógłbyś zrobić fotkę jednej strony (kratki z LEDami) z bliska i żeby nie były zapalone?

2. Czy wycinałeś coś w kratkach?

3. Czy masz też halogeny w zderzaku?

Opublikowano

nie chodzi o doprawianie LED na siłę,

nie chodzi o robienie wiochy jeżdżąc na włączonych światłach mijania + zwykłe białe diody za 15zł z Allegro (bo mnie też taki widok rozśmiesza)

chodzi o zastąpienie świateł mijania (zgodnie z przepisami) tymi właśnie LEDami, tak aby oszczędzić drogie żarówki, akumulator itp. itd.

nie zmienia to faktu (abstrahując od twoich ekonomicznych intencji), ze to wiocha wioch.

Opublikowano
  • Autor

wiocha jest jak jedziesz na diodach za 15zł z Allegro przyklejonych do zderzaka a do tego masz włączone światła mijania :polew:[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 12:37_________________________________________________co nie zmienia faktu że przez takich ludzi ja muszę się zastanawiać czy będzie na miejscu zmontowanie świateł dziennych

Opublikowano

Jutro zrobię foteczki :wink4:, ja nie miałem w zderzaku halogenów bo mam zderzak przedliftowy. Kratki musiałem ciąć aby upchać tam ledyy :hi: Poza tym LEDY u mnie wleciały ponieważ w planach są również pseudo Xenoony wiec oszczędność na żarnikach będzie :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.