Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] Sterownik automatycznej skrzyni biegów padł


anders11

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem. Sterownik automatycznej skrzyni biegów został zalany wodą,korozja układów na płytce sterownika była tak duża że uniemożliwiła naprawę.Kupno nowego w serwisie nie wchodzi w grę (zaspiewali ponad cztery tys zł) Używanego również nie można nigdzie dostać Jedynym rozsądnym wyjsciem jest wstawienie sterownika programowalnego , i tu schody ,nie można nigdzie dostać takowego oprogramowania ma je tylko Bosch Numer sterownika 8D0 927 156C

Mam prośbę jeżeli znajdzie się na tym forum właściciel a4b5 z 96 r silnik AHH 2,8 128ps automat quattro

to może udostępnił by mi to oprogramowanie ze swojego sterownika w celu skopiowania , cała operacja trwałaby z pół godzinki , szczegóły do omówienia Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawa jest niemożłiwa.Znalazłem kilka takich firm , wszyscy rozkładają ręce

Płytka na której są wlutowane podzespoły jest bardzo skorodowana i jedna z dwuch kostek pamięci ROM

jest zniszczona na tyle że nie można z niej odczytać oryginalnego oprogramowania

Wiekszość z tych firm naprawia w sposób jaki już tu napisałem i potrzebują oryginału sterownika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zadzwoń tam

http://www.asbpalka.eu/oferta.html

Ja tam naprawiałem swoją skrzynię co prawda miałem uszkodzoną mechanicznie ale moze i Tobie pomogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...