-
[ALL B7] OZNACZENIE SILNIKA
Ale numer !
-
[INNE] Zmiana silnika 2.5 TDI na 1.9 TDI??
Witam Jazda 2.5 to bajka.........!
-
[B6 BFB] Reanimowane by designer - wiosenny look str 2
Witam Co zrobiłeś z dziurami w fotelu ?
-
[B5 ADR] REWITALIZANT XADO
Zmień olej
-
[B5 AHH] Sterownik automatycznej skrzyni biegów padł
Witam A myślałeś o naprawie.Są firmy co naprawiają -allegro
-
[B6 AVF] Wyciek ze skrzyni biegów (multitronic)
Witam Pojedz do serwisu asb
-
[V6 TDi] V6 a niskie temperatury otoczenia - głosy posiadaczy V6
Witam Po 20 km miałem 80 stopni
-
Nowicjusz - wątek powitalny
WITAM A4-KLUB ! STOLICA! A4-AVANT 2004.2,5 MULTI.
diament
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta