Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czy potrzeba spuszczać freon przy wymianie nagrzewnicy?


biahh11

Rekomendowane odpowiedzi

podjedz do zakładu który zajmuje sie wymianą

w układzie masz nie tylko R134A ale równiez olej spręzarkowy

który równiez sie wymienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi: mam pytanie jeśli chce zdemontować kokpit aby wymienić nagrzewnice to czy będzie potrzeba spuszczać freon z klimy? I ponownie go napełniać?

po kiego czorta do wymiany nagrzewnicy masz rozbierac klime :co: :co: :co: :co: :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego chyba jest te forum i pytam czy jeżeli chce wymienić nagrzewnice to czy musze spuszczać freon bo tak mi piszą ze trzeba? Więc już nie wiem muszę czy nie?

spuscic wode(plyn)z chłodnicy

rozebrac deske w środku

odłączyc weze z nagrzewnicy -i gitara :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie i tak myślałem a nie jak mi większość pisze że trzeba freon spuszczać. Sam zgłupiałem :wallbash: A (Bulik ) może znasz kogoś kto robił i ma jakieś fotki jak zdjąć kokpit bo mnie to przeraża :confused4: wiem że przy tym dużo pracy jest :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie i tak myślałem a nie jak mi większość pisze że trzeba freon spuszczać. Sam zgłupiałem :wallbash: A (Bulik ) może znasz kogoś kto robił i ma jakieś fotki jak zdjąć kokpit bo mnie to przeraża :confused4: wiem że przy tym dużo pracy jest :confused4:

ja takie zeczy robie..ale bez fotostory :no: troche grzebania jest ale jak masz klucze to dasz rade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha rozumiem ale mam jeszcze pytanie odnośnie poduszek powietrznych? Jak się z nimi obchodzić? Oczywiście wszystko robić przy odłączonym aku ale jak już będzie wszystko skręcone będą jakieś błędy? Proszę powiedz mi jak mam się z nimi obchodzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha rozumiem ale mam jeszcze pytanie odnośnie poduszek powietrznych? Jak się z nimi obchodzić? Oczywiście wszystko robić przy odłączonym aku ale jak już będzie wszystko skręcone będą jakieś błędy? Proszę powiedz mi jak mam się z nimi obchodzić?

nie powinno nic byc,poskrecaj wsio a na samiuskim koncu aku :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha rozumiem a czy jeszcze jakieś wskazówki które mi pomogą? Jak sie połapać kablami jak będę skręcał? I czy plastik po takim demontażu będą trzeszczeć? Jeśli tak to jak temu zaradzić przy skręcaniu. bo teraz mi lekko coś trzeszczy w kokpicie :confused4: więc jak będę skręcał i jest na to jakaś metoda to bym to zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...