Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Pilot nie otwiera drzwi.


sid3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , czytam w poszukiwaniu identycznych dolegliwości mojego auta i nic .A mianowicie mam problem z centralnym zamkiem, przestał otwierać i zamykać auto z pilota pomimo po naciśnięciu na przycisk otwier/zamykania mruganiu świateł awaryjnych . Dodam że z kluczyka działa poprawnie. Co sie mogło stać??

[mod]Proszę używać prefixów[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy działa z kluczyka, czyli po włożeniu kluczyka w zamek. Jesli nie to niestety ale pompka jest zepsuta - wywalone serce - czyli wnętrze kompresorka pompki. Żadne " poprawienie lutów" nie pomoże Podaj nr tej pompki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po włożeniu kluczyka w zamek i przekręceniu działa i otwieranie i zamykanie auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli działa na wszystkie drzwi , to już nie jest źle. Spróbuj jeszcze raz zaprogramować kluczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem na nowo programować ale bez efektu ,dodam ze mam pilota osobno z kluczykiem ,chyba ze źle programuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie gra. Mam pilota osobno z kluczykiem. Czyli pilota osobno?Jeśli pilot nie jest w kluczyku to trzeba szukać przyczyny w dołożonym sterowaniu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory było wszystko ok. zamykał i otwierał bez problemu ,dziś jak chciałem zamknąć auto już nie zamykał z pilota pomimo naciskania na przycisk i mrugania kierunkowskazów ,nie wiem co sie mogło popsuć . Kluczykiem otwieram i zamykam auto i działają wszystkie zamki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie uzbroję sie w cierpliwość może jak przebiśniegi sie pojawią to i zamki do normy wrócą heh ,dzięki i pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten sam problem- drzwi zamykają się i otwierają z kluczyka, a z pilota już nie. Nawet kierunkowskazy nie migają. Rano otworzyły się normalnie,a po przejechaniu kilku kilometrów już nie mogłem zamknąć auta z pilota. Dodam ,że wczoraj wymieniłem baterie. :disgust: Czy to może być problem z bezpiecznikem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory było wszystko ok. zamykał i otwierał bez problemu ,dziś jak chciałem zamknąć auto już nie zamykał z pilota pomimo naciskania na przycisk i mrugania kierunkowskazów ,nie wiem co sie mogło popsuć . Kluczykiem otwieram i zamykam auto i działają wszystkie zamki.

Podjedź autem do jakiegoś kumpla który ma garaż ogrzej go i sprawdź, na pewno masz nie fabryczą centalkę zamka i jeśli nie wiesz gdzie ona jest to może być problem, może być tak że się odłączył sygnał otwierania/zamykania w kostkach tej że centalki, a może poprostu zwariowała przez mróz, a słychać pompkę jak próbujesz otworzyć z pilota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...