Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Nie nagrzewa się

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam od początku zimy mam problem z nagrzewaniem samochodu. Żeby silnik się nagrzał to muszę miec całkowicie wyłączone ogrzewanie, jak tylko włącze to temperatura spada, co to może byc ? Dodam że termostat wymieniłem rok temu . Istnieje mozliwośc że termostat włozyłem jakiś wadliwy ? Dodam że chodzi o silnik 1,9 TDI 130 km. Pozdrawiam, i proszę o rady .

Opublikowano

W takie mrozy powyżej -17 stopni u mnie tez silnik nie nagrzeje się do 90stopni mimo tego że zmieniłem termostat miesiąc temu. Tym bardziej że drogi są śliskie jedzie się 50 km/h i obroty silnika mało kiedy przekraczają 2 tyś :gwizdanie:

Dodam że w dwóch samochodach innej marki (klekotkach )też tak mam .

Opublikowano

termostaty cenzura :gwizdanie:

Opublikowano

termostaty cenzura :gwizdanie:

Czyli? Twierdzisz ze do wymiany?
Opublikowano

no raczej, niestety czasami trafiają się felery i mimo nowego termostatu nie nagrzewa się, a powinien nawet dziś przy -27 u mnie i przy włączonym ogrzewaniu po 10 km na klimatronie pokazywało 86 stopni

Opublikowano

Może masz dobre drogi i ciśniesz go ,a zastaw go na biegu jałowym i na pewno spadnie temperatura silnika na bank .

Opublikowano

Jak już go nagrzejesz to trzyma temperaturkę? Czy wogól nie osiąga wymaganej temperatury? Ja go nagrzewam bez klimy i jak już osiągnie 90 to włączam klimę i raczej ją trzyma choć jak gdzieś dłużej postoję w korkach to temperaturka znowu spada...

Opublikowano

U mnie w trasie nawet jeśli nagrzeje go po przez lekkie piłowanie na 3 biegu to gdy włączę 4 bieg i jadę 50 to spada tak do 70 stopni. w pozostałych trzech autach też ciężko jest nagrzać do 90 chyba że mróz jest mniejszy ,jedno auto jest z 2009 :)

Opublikowano

u mnie tez tak jest. Przy takich mrozach długo się nagrzewa. A jak włączę dmuchawę to temperatura spada. Teraz robie tak ze zanim auto sie nagrzeje do 90 to nadmuch mam na jedną keskę potem ustawiam do trzech. Termostat też wymieniałem miesiąc temu i napewno jest ok

Opublikowano

mam tak samo,nowy termostat i czujnik zostalo czekanie na wiosne :>

Opublikowano

U mnie podobnie także luz ;):cool1:

Opublikowano

Panowie - mróz, temperatura na blacie 90 - 4 minuty w korku (silnik na luzie) i 70 na tablicy. W tym mrozie niestety ...

Kolega w Maździe - 90 ma po 1 km. Ma tam jakieś dogrzewanie miski olejowej. Jedyna rzecz która podoba mi się w tamtym aucie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.