Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zasilanie szyberdachu


SANDRA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich klubowiczów .Mam proste pytanie skąd jest zasilany szyberdach w audi a4 avant 1997 anglik ,jest gniazdo pięcio pinowe w którym są cztery przewody czarne ,dwa grube dwa cienkie [br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 10:04_________________________________________________Witam wszystkich klubowiczów. Mam pytanie ,skąd jest zasilany silnik szyber dachu audi a4 avant 1997 anglik mam gniazdo z czterema przewodami czarnymi dwa cienkie dwa grube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem wszystkie jest pytanko czy moduł komfortu może jest gdzieś i zawilgotniał i raz pracuje a raz nie.A może coś z centralnym zamkiem.A pod pedałami nie widziałem ,to jest avant anglik dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według schematu niema tam żadnego przekaźnika "+" zasilający idzie bezpośrednio do siłownika, który również jest połączony z modułem centralnego zamka, pewnie są to sygnały odpowiedzialne za domykanie i zablokowanie go gdy samochód jest zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli muwisz o schemacie od bin85 to regulator z silnikiem jest podłonczony przez trzy przewody. u mnie 12v jest na drugim i czwartym .Umnie jest gniazdo z pięcioma wtykami a zajętych jest cztery wygląda to tak +15 -31 KS +30 +KS . +15 jest pusty,to jest gniazdo zasilające [br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 15:58_________________________________________________wczoraj troche namieszałem .Mój problem jest nadal .Na silniku WEBASTO jest schemat +15 -30 KS +30 +KS +15 , przychodzi do tego wtyczka z czterema kablami ,nie wiem skąd idą te kable .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...