Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Zawsze włącza się wentylator

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. problem jak w temacie, auto odpalam i odpala się wentylator i auto się nie rozgrzewa. Co jest?? Miał ktoś podobny problem?? Silnik to 2.0 ALT

Opublikowano

najpierw VAG

to ze kreci sie wentylator nie ma nic wspolnego z brakiem nagrzewania sie silnika

temu winien jest termostat

Opublikowano

Witam. problem jak w temacie, auto odpalam i odpala się wentylator i auto się nie rozgrzewa. Co jest?? Miał ktoś podobny problem?? Silnik to 2.0 ALT

sprawdź sobie najpierw wyłącznik termiczny wentylatora, czy aby nie jest zwarty.... :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Witam. problem jak w temacie, auto odpalam i odpala się wentylator i auto się nie rozgrzewa. Co jest?? Miał ktoś podobny problem?? Silnik to 2.0 ALT

sprawdź sobie najpierw wyłącznik termiczny wentylatora, czy aby nie jest zwarty.... :mysli:

tylko gdzież on jest :mysli:

Opublikowano

A powiedz mi kolego bo teraz nie pamiętam czy ALT ma jeszcze wisko, czy są już dwa elektryczne? [br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 20:02_________________________________________________Chyba są dwa elektryczne :mysli:

Włącznik jest tu :

2Vkx9.jpg

Opublikowano
  • Autor

A powiedz mi kolego bo teraz nie pamiętam czy ALT ma jeszcze wisko, czy są już dwa elektryczne? [br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 20:02_________________________________________________Chyba są dwa elektryczne :mysli:

Włącznik jest tu :

2Vkx9.jpg

nie ma wisko.

Opublikowano

To włącznik jest na dolnym wężu chłodnicy, w B5 były wkręcone w chłodnicę między górnym i dolnym wężem

Opublikowano
  • Autor

To włącznik jest na dolnym wężu chłodnicy, w B5 były wkręcone w chłodnicę między górnym i dolnym wężem

dzięki wielkie za schemat :good: Ale podejrzewam tak jak devastation napisał , że termostat też do wyrzucenia a drogi skubany... orientujecie się gdzie można tanio wyrwać??

Opublikowano

Zapytaj Tomka, ale on chyba nie ma części ORI - TOM77

pojawił się też już dziś Robert on ma ORI - rtocki

Opublikowano
  • Autor

Zapytaj Tomka, ale on chyba nie ma części ORI - TOM77

pojawił się też już dziś Robert on ma ORI - rtocki

rtocki ma niezła reklamę że -40% niż na stronie IC tylko że tam podają detaliczne ceny :polew: A termostat w detalu kosztuje 750zł no a na moją zniżkę 320zł :decayed: Napisałem do TOM77 :good: Dziękuje za pomoc kolego :notworthy:

Opublikowano

Jak masz taką zniżkę to już chyba taniej nie załatwisz :gwizdanie:

Opublikowano

a czy jeden z wentylatorów ( z wisko) powinien się kręcić cały czas ( ten po prawej stojąc przodem do auta)?

Opublikowano

a czy jeden z wentylatorów ( z wisko) powinien się kręcić cały czas ( ten po prawej stojąc przodem do auta)?

da

Opublikowano
  • Autor

a czy jeden z wentylatorów ( z wisko) powinien się kręcić cały czas ( ten po prawej stojąc przodem do auta)?

no tylko że np u mnie go już nie ma. W b6 1.8T na pewno też więc chyba rozwiązanie posłali do lamusa :gwizdanie:

Opublikowano

... rozwiązanie posłali do lamusa :gwizdanie:

Według mnie dobrze zrobili :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.