Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Webasto w wyposażeniu?


v1ck

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Niedawno stalem sie szczesliwym posiadaczem 1.8TQ, i powoli odkrywam jego tajemnice :)

Wczoraj znalazlem pod maska naklejke dotyczaca webasto

taka jak tutaj : http://www.motoallegro.pl/item837295738_webasto_dw_50_diesel.html

stymze naklejona jest pod maska.

jak moge sprawdzic czy urzadzenie to w ogole jest na pokladzie? a najlepiej jak wlaczyc :)?

pozdrawiam, v1ck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest webasto to powinien być też zegar sterujący przymocowany albo w boczku drzwi albo gdzieś na desce rozdzielczej ale gdyby takowy był to byś pewnie go już widział bo pisze na nim webasto

878288641_4

jest też druga opcja.. ze webasto jest ale jako dogrzewacz czyli pracuje tylko po uruchomieniu silnika i nie ma możliwości jego załączenia na niepracującym silniku (bo nie ma programatora, pompy wody itp...) otwórz maskę i zobacz czy nie ma pod nią jakiegoś urządzenia które ma na sobie naklejke webasto i do którego prowadzą węże gumowe z płynem chłodniczym.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w fisie powinno byc sterownie do webasto a jeszcze inaczej jak zajrzysz pod auto to na podwoziu powinna byc widoczna taka mala rura wydechowa ( okolo 30 cm od zderzaka pod nogami kierowcy) ja bynajmniej tak mialem w obu moich audiczkach :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w fisie powinno byc sterownie do webasto a jeszcze inaczej jak zajrzysz pod auto to na podwoziu powinna byc widoczna taka mala rura wydechowa ( okolo 30 cm od zderzaka pod nogami kierowcy) ja bynajmniej tak mialem w obu moich audiczkach :)

pozdrawiam

w b5 tez miales na fisie :)? ja narazie nie moge sie dostac na fis bo mam blad hamulcow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...