Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

prosba o analize logów 1,9 tdi 110KM martin a4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czesz panowie wkoncu znalazlem czas i zrobilem logi mojej niuni do przypomnienia powiem wam ze kiedys na 3 biegu przy 3 tys obr brakowalo mocy, i wlaczal sie notlauf przy 120km/h bledy 575 i 519 dzisiaj sie wkurzylem i rozruszalem kierownice spalin ,logi byly robione przy obciazeniu 4 osob wiozlem kolezanki :cool: please looknijcie i ocenicie moje logi

003

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/094f04296f8577cf.html

008

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8eb551a23ba4a30f.html

011

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1654a5610672b356.html

Opublikowano

ewidetnie turbina do czyszczenia :bicz:

Opublikowano
ewidetnie turbina do czyszczenia

jeeeap, yhmyyyy...

:smiley:

generalnie do sprawdzenia

Opublikowano

Masz co robić przy turbawce :cool: zobacz czy dźwignia chodzi bez zacięć i płynnie jeżeli tak podmień N75

Opublikowano
  • Autor

ja juz z tego nie niezrozumie czemu turbawa do czyszczenia nie przeladowuje przeciesz

Opublikowano

ja juz z tego nie niezrozumie czemu turbawa do czyszczenia nie przeladowuje przeciesz

jak nie od 1900 do 2500 przeladowywuje i to jak cholera :bicz:

Opublikowano

ja juz z tego nie niezrozumie czemu turbawa do czyszczenia nie przeladowuje przeciesz

a własnie ze przeładowywuje :grin: .... a potem za bardzo zbija doładowanie (ponizej wymaganego )...

stawiam na zapieczone zaluzje ...

Opublikowano
  • Autor

aha czyli nie ma co wymieniac n75 tylko wyciagac turbo i cZyscic

Opublikowano

aha czyli nie ma co wymieniac n75 tylko wyciagac turbo i cZyscic

ja bym najpierw podmienil N75 .... a noz widelec ... :grin:

Opublikowano

aha czyli nie ma co wymieniac n75 tylko wyciagac turbo i cZyscic

ja bym najpierw podmienil N75 .... a noz widelec ... :grin:

oj Spanky naiwny jestes czy tylko udajesz :tongue::grin:

Opublikowano

aha czyli nie ma co wymieniac n75 tylko wyciagac turbo i cZyscic

ja bym najpierw podmienil N75 .... a noz widelec ... :grin:

oj Spanky naiwny jestes czy tylko udajesz :tongue::grin:

powiem tak ...

musisz sie jeszcze sporo nauczyc ..... :wink:

koniec OT

Opublikowano
  • Autor

hmmmmmmm no to 1 wymienie ten n75 zobaczymy co bedzie

Opublikowano

i CO podmieniłeś ??

mam identyczne logi scięcie przy ok 2400 obr. ale nie wyskakują mi żadne błędy

turbawka chodzi bez zacięć i też obstawiam że to N75 ??

czy po podmianie jest poprawa??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.