Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Podgrzewanie tylnej szyby się nie wyłącza


niuniek222

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od pewnego czasu (od okolo 1,5 miesiaca) zauwazylem, ze podgrzewanie szyby mi sie nie wylacza tylko jak wlacze to caly czas sie swieci. Czym to moze byc spowodowane? Czy moze tym, ze jest niska temperatura? Jak to juz u Was z tym podgrzewaniem. Zaznaczam, ze kiedys sie to samo po jakims czasie wylaczalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Od pewnego czasu (od okolo 1,5 miesiaca) zauwazylem, ze podgrzewanie szyby mi sie nie wylacza tylko jak wlacze to caly czas sie swieci. Czym to moze byc spowodowane? Czy moze tym, ze jest niska temperatura? Jak to juz u Was z tym podgrzewaniem. Zaznaczam, ze kiedys sie to samo po jakims czasie wylaczalo.

Zapoznaj się z tym wątkiem:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=113359.msg1339378#msg1339378

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Kolego, czyli jak jest ponizej zera podgrzewanie sie samo nie wylaczy. Zatem trzeba pilnowac zeby nie przegrzac szyby gdyz moze peknac. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sie podepnę tylko z innym problemem. Otóż ogrzewanie wcale niechce mi sie włączyć jakby to wytłumaczyć jak wcisnę i trzymam przycisk od grzania to świeci ta żółta lampeczka ale jak tylko puszczam odrazu sie wyłącza. czy ktoś wie co to może być? zepsuty przycisk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiana przełącznika uszkodzona zapadka która odpowiada za zatrzymanie włącznika w odpowiedniej pozycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka zapadka? przecież grzanie szyby jest na klimatroniku i są tam mikro styki, problem może leżeć w samym panelu klimatronika może jakieś zimne luty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...