Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Prośba o analizę logów. notlauf

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A przy wymienię czujnika nie zapowietrzy mi się nic? Bo widzę ze z tego dekielka jakieś przewody idą.[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 08:10_________________________________________________Ciężko dostać ten czujnik. Tylko na allegro jest. Jak dzwonie do audi to nie wiedzia w ogóle o co chodzi.

Opublikowano

A przy wymienię czujnika nie zapowietrzy mi się nic? Bo widzę ze z tego dekielka jakieś przewody idą.[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 08:10_________________________________________________Ciężko dostać ten czujnik. Tylko na allegro jest. Jak dzwonie do audi to nie wiedzia w ogóle o co chodzi.

Nic sie nie zapowietrzy,ale uszczelke to wymienic musisz pod deklem.

Opublikowano
  • Autor

Czujnik dostałem w intercarsie za 48zl założyłem już i nie ma błędu. Niestety uszczelki nie mieli wiec została stara ale nie cieknie ani nic.

Co do turbo zrobiłem nowe logi:

Dynamiczne:

http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5976.html

http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5977.html

http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5978.html

http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5979.html

http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5980.html

http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5981.html

http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5982.html

http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5983.html

http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5984.html

Statyczne:

http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5985.html

http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5986.html

http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5987.html

http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5988.html

http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5989.html

http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5990.html

http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5991.html

http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5992.html

http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5993.html

http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5994.html

http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5995.html

http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5996.html

http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5997.html

http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5998.html

http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_5999.html

Basic:

http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_6000.html

http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_6001.html

http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_6002.html

http://rtnet.pl/vaglog/kusztyk_6003.html

Jak robiłem logi to raz złapał notlauf. Potem jeszcze się wkurzyłem i mowie dokładnie przejże przewody bo to niemożliwe zbytnio żeby się kierowniczki zapiekły jak ja jeżdżę dość dynamicznie. I zauważyłem w jednym miejscu takie przetarcie nie wyglądało żeby tak powietrze uchodziło ale zawionołem to taśma i potem jeździłem to narazie nie złapał notlauf. Jeszcze ty przewodów co są parciane to niektóre na łączeniach były takie już luźne to końcówki poucinałem itp. Moze w końcu będzie ok. Sprawdźcie logi może jeszcze coś mam zrobić?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.