Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Sprężarka klimatronika wymiana oleju

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich klubowiczow ,Mam pytanko moze ktos mi pomoze ,cz wymienia sie olej w sprezarce klimy

Opublikowano

można powiedzieć że tak... wykonuje się to automatycznie w trakcie uzupełniania czynnika roboczego.

Opublikowano
  • Autor

duzo kolego to mi niemowi ale zawsze to co ale dieki. Moze ktos wiecej sie wypowie,pozdrawiam

Opublikowano

Jak w serwisie klimy mechanik podłącza do auta maszynę do obsługi klimy to ona najpierw odsysa olej i czynnik z układu i potem podaje nowy olej i czynnik chłodzący.

Opublikowano
  • Autor

dziekuje kolego za solidna odpowiedz :good:pozdrawiam :hi:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam,

Ja dzisiaj wlasnie bylem z nieszczelnoscia ukladu klimy i gosc namawia mnie na plukanie i wymiane oleju we sprezarce klimy.

Rozumiem, ze chce mnie nagonic, skoro podczas nabicia czynnika chlodzacego jest razem mieszany z olejem.

Najlepsze ze krzyknal 150zl.

Opublikowano

Witam,

Ja dzisiaj wlasnie bylem z nieszczelnoscia ukladu klimy i gosc namawia mnie na plukanie i wymiane oleju we sprezarce klimy.

Rozumiem, ze chce mnie nagonic, skoro podczas nabicia czynnika chlodzacego jest razem mieszany z olejem.

Najlepsze ze krzyknal 150zl.

płukanie też kosztuje a wymiana oleju to pewnie chodzi mu o ponowne nabicie u mnie w mieście to kosztuje od 100 do nawet 300pln,proponuję też wymienić osuszacz,jak układ był nieszczelny to nadaje się on do wymiany :wink4:
Opublikowano

Witam,

Ja dzisiaj wlasnie bylem z nieszczelnoscia ukladu klimy i gosc namawia mnie na plukanie i wymiane oleju we sprezarce klimy.

Rozumiem, ze chce mnie nagonic, skoro podczas nabicia czynnika chlodzacego jest razem mieszany z olejem.

Najlepsze ze krzyknal 150zl.

płukanie też kosztuje a wymiana oleju to pewnie chodzi mu o ponowne nabicie u mnie w mieście to kosztuje od 100 do nawet 300pln,proponuję też wymienić osuszacz,jak układ był nieszczelny to nadaje się on do wymiany :wink4:

Tak, tez bedzie wymiana. Podobno jest okolo 15min. na podlaczenie osuszacza po zdjeciu zaslepek.

Mam jeszcze pytanie; gdzie dokladnie znajduje sie dlawik (filterek) w ktoryms z przewodow klimy?

Opublikowano

to nie dławik tylko dysza rozprężna a znajduje się w tym cieńsztm przewodzie do serwisowania klimy na podszybiu :gwizdanie:

Opublikowano

Dysza jest na przewodzie wysokiego ciśnienia, masz tam gwint do płaskiego klucza.

Opublikowano

to nie dławik tylko dysza rozprężna a znajduje się w tym cieńsztm przewodzie do serwisowania klimy na podszybiu :gwizdanie:

dzieki andy, najpierw szukalem przy laczeniu przewodow od zlacza serwisowego.[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 22:30_________________________________________________Odkrecilem imbus 8-ke i przewody byly puste. nie ma u mnie tego dlawika na podszybiu.

czy jest inne miejsce gdzie moze byc zamontowany?

chyba, ze niemiaszek wogole go sie pozbyl.

Opublikowano

tak jak napisał majkel_majki kluczem płasim odkręcasz przewód i w środku w rurce,cieńkimi kombinerkami łapiesz za taki plastikowy wystający cypelek i ciągniesz i masz go :good:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 12:59_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=42738.0;highlight=dysza+rozprężna tu masz fotki :wink4: :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.